Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Siyasal Bilgiler / Hukuk

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bağlı, borçlanması, ilgili, isteğe, sigortalıların, taahhütname, yıllık

İsteğe Bağlı Sigortalıların 10 Yıllık Borçlanması Ile Ilgili Taahhütname

Eski 10-14-2010   #1
Şengül Şirin

İsteğe Bağlı Sigortalıların 10 Yıllık Borçlanması Ile Ilgili Taahhütname

İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILARIN 10 YILLIK BORÇLANMASI İLE İLGİLİ TAAHHÜTNAME

TC
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
BAĞ-KUR İL MÜDÜRLÜĞÜNE(DEREDİLEN)

……………

Kurumunuzun Bağ-numaralı isteğe bağlı sigortalısıyım
451979 tarihinde 40/45 yaşını doldurdum Halen çalışmıyorum/daha önce Sosyal Güvenlik Kuruluşlarında hizmetim vardır / yoktur

1479 sayılı Kanuna 2229 sayılı Kanunla eklenen ve 3165 sayılı Kanunla değiştirilen ek geçici 4 maddeden yararlanarak 10 yıl/10 yıla tamamlayacak kadar süreyi borçlanarak, borç tutarını tescil tarihinden itibaren 2 yıl içinde ödeyeceğim

Borç tutarının tarafıma bildirilmesini, ayrıca beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu, kabul ettiğim borcu ödememem halinde herhangi bir hak iddia etmeyeceğimi bildirir, borçlanma talebimin kabulünü arz ederim

Adres : TC Kimlik No:
Adı Soyadı :

Tarih :/
İmza

Daha Önceki Hizmetlerim:

1- TC Emekli Sandığına kesenek ödedim/ödemedim Sicil No:

2- SSK Kurumuna prim ödedim/ödemedim Sicil No:
3- Kanunla kurulu diğer Emekli Sandıklarına kesenek ödedim/ödemedim

Sicil No:/Sandık adı :

4- Bağ-Kur'a prim ödedim / ödemedim Bağ-no :

5- 2926 sayılı Kanuna tabi prim ödedim / ödemedim Bağ-No:

EK: 1 adet nüfus kayıt örneği

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com