Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başlamıştı, herşey, vazgeçişle

Bir Vazgeçişle Başlamıştı Herşey Aslında ...

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Vazgeçişle Başlamıştı Herşey Aslında ...

ZorunluluktuNasıl bir ipte iki cambaz oynamazdı,Onların kalplerinde de 2 tekil şahıs ağır gelmeye başlamıştı artık!Ağırlığı üstünden atmak,rahatlamak ister gibiydi Sevilen !Sevense verdiği ağırlığı anlar olmuş,gitmeyi içten içten işliyordu içine çoktan Sevileni üzmek istemezdi,varlığıyla sıkmak istemezdiÇünkü o 'Sevilen' di !Yüreklerinde hükümlerini sürdürek için uğraştılar var güçleriyle,Olmadı,Olamadı Üzerinde bulundukları ip kaldıramaz olmuştu onları !Yürekler biçare Koyuldular yola !İkisi de arkalarına hiç bakmadan uzaklaştı,diğerinin yüreğinden,hızla,kaçarcasına Sevilen rahatlamıştı sanki,Öyle sanıyordu oysa Sevense uzun günler boyunca hep sevileni düşündü,Birde mecbur kaldıkları bu yolu !'Neden Bitti ? Mutluyduk Herşeye rağmen! Ona verdiğim yükü hafifletebilirdim ki ! Unutabilirdim acılarımı,beni üzdüklerini,Sıfırlayabilirdim herşeyi,Ama belki gelir,Sevdi beni,Alıştı bana,Ona verdiğim yükü bile özleyecektir' diye diye umut etti gelmesi gereken güne

Sevilense hiç durmadı,devam etti,Hiçbirşey düşünmedi belkide,düşündüysede hazmetmesi kolay olacaktı ki hala devam ediyordu yolunda !Arada bir durur gibi oldu,döndü Sevene,Kimi zaman sövdü boş yere,Kalbini acıttı sevenin sanki herşeyin sorumlusu 'Seven'miş gibi Sonra yine döndü devam etti,Sonunun nereye varıcağını bile bilmediği bir yola !

Zaman geldi geçti Ama Sevilen Dönmedi !Artık onu beklemek,kendisine verdiği acıları silmeyi düşünmek yerine Gerçekleri görmeye başladı !Gerçekleri görmeye başladıkça Hayata döndü Hayata döndükçe sindiremez oldu yaptıklarını Sevilen'in Aslında içinde çok şey birikmişti söyleyecek ona,Ama nasıl olsa anlamayacaını bildiği için,Sustu Yoluna devam etti !İçindeki çocuğa son bir şans daha verdi,yüreği yaşlanmıştı belki ama içinde biyerlerde bir afacanlk vardı ki hala hiç olmadığı kadar canlıydı Hiç yaşanmamış saymadı yaşanılanları,Ama hiç yaşanmayacak bidaha diyebildi !

Sevilen ne yapar ne eder bilinmiyordu,merak ediliyordu belki ama deşmiyordu merakını!Bi daha yaşanmayacak olanı niye merak etsin ki,Yaşanılanların tortusundan olsa gerek ne yaptığını düşünmek,aklına gelmesi

Ama biliyordu 'Seven' Sevilen'de onu merak ediyordu,Özlüyordu hala,Takip ediyordu uzaktan onu !Ve anlıyordu Seven'e verdiği acılrı gün geçtikçe ve Seven hayata döndükçe !Cesaret edemiyordu korkuyordu af dilemeye !Korkusundandı zaten bütün kaybetmişliği !

Biliyordu Seven ;
Unutamayıcaktı Sevilen Seven'i !
Çünkü kimse menfaatsiz sevmemişti onu !
Ve biliyordu Seven,
Gün gelicek
Sevilen ağırlığını bile özleyecekti onun,
Biliyordu !

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com