Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çiftin, günlügü

Bir Çiftin Günlügü

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Çiftin Günlügü

Kadının Günlüğü :

Bugün üç yıl bitti Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum

Tanrım, onu ne kadar seviyorum Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum Pişti, demleniyorBanyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız Eve geldi sonunda Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyorBenden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu "Yok birşeyim" diye geçiştirdi

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bileBelki de kilo alıyorum

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar

BittiBitttiBitti Tanrım, ölmek istiyorum Kendimi son kez onun kollarına attım Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım

Erkeğin Günlüğü : Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi Ama, kuru fasülye güzeldi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com