Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > ForumSinsi Online Videolar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
amerikalılar, böylesi, cehaletin, sorularla

Cehaletin Böylesi - Sorularla Amerikalılar

Eski 02-16-2009   #1
[KAPLAN]
Icon4

Cehaletin Böylesi - Sorularla Amerikalılar

[]2429300/cehaletin_b_ylesi_sorularla_amerikal_lar_stupid_am ericans[/]

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Cehaletin Böylesi - Sorularla Amerikalılar

Eski 02-16-2009   #2
meLankoLik_asaLet

full komedi ya admlara üçgen kaç kenardr dio veriln cevap : 4
cami nedir? bi hayvan

allah ıslah etsn beynleri sadece öldrmeye çalısıyo

tşkler sevgili [KAPLAN]

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-16-2009   #3
Equinox

Asalak insan topluluğu bildikleri durmadan yemek yemek Akıl insana has verilmiş bir nimet onu kullanmakta elbette bu insanların bildiği tek şey "ben amerikan vatandaşıyım" demek bunu bir nimet adletmişler

Paylaşımınız için teşekkürler

Eski 02-16-2009   #4
VANDETTA

Konuya ne yorum yapılmış diye başlığa ikinci kez bakıyorum,çuvaldızı önce kendime batırmayı sevdiğim için direk ''bu dünyada yanlız değilmişiz'' diye yazacaktım ama yanlış anlaşılmalara sebebiyet veririm diye yorum yazmamıştım,şimdi yorumları okuyunca kendimi tutamadım naaapim,yanlış anlaşılmamak dileğiyle daha önceden izleyipte bulamadığım videonun yerine şu videoya bakarmısınız?Video biraz geç açılıyor ama mutlaka izleyin derim,hem gülecek hemde eyvahlar olsun diyeceksiniz

Hem ne güzel söylemiş söyleyen;

Herkes dünyayı değiştirmeyi düşünür ama,kimse kendini değiştirmeyi düşünmez

Videoda söylendiği gibi komple komple bitiğizEn başta da ben varım

Diğer videoyu bulunca kesinlikle paylaşacam orda durum çok daha vahimdi

Bahsettiğim videoda buydu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-16-2009   #5
Equinox

Biz mükemmeliz demiyorum da yinede amerikan filmleri ile büyümüş olduğumuz ortada

Örnek yerindeydi kabul etmeliyim vandetta

Benimde tarafsız olmadığım ortada amerikan milletini hiç sevmiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-16-2009   #6
meLankoLik_asaLet

sevgili VANDETTA görüntüler Kayseri'de çekilmş inannın utandım Amerikalılara laf söylerken bnm hemşehrilerim ne halde yazık valla bizede

Yorumuna sağlk

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-16-2009   #7
VANDETTA

Alıntı:
Equinox tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Biz mükemmeliz demiyorum da yinede amerikan filmleri ile büyümüş olduğumuz ortada

Örnek yerindeydi kabul etmeliyim vandetta

Benimde tarafsız olmadığım ortada amerikan milletini hiç sevmiyorum
Yanlış anlaşılmadan kastım bu idi,ben ne yorum yapanların yorumlarını eleştirmek nede Amerikan asalaklarını aklamak için örnek verdim,ben sadece hataları hep kendimizde aramamız gerektiğini düşündüğüm için böyle bir yorum yaptım

Equinox yorumlarınızı dikkatle okuyorum ve örnekte alıyorum size saygım sonsuz,inanın yorumumun kişi olarak hiçbir muhatabı yok

Sizinde belirttiğiniz gibi şimdiki gençlik batı tipi yaşam tarzına geçişimizin sonuçları

Başka arkadaşlarca da yanlış anlaşıldımsa da affola

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-16-2009   #8
[KAPLAN]

Sözde gelişmekte olan bir ülke gençliğinin kendilerine sunulan ortam şartlarıyla bu denli cahil kalmasına şaşırmıyorum açıkcası Zira durum her geçen yıl daha vahim bir hal alıyor ve ne yazık ki gelecek nesli cahiller ordusuna teslim etmek üzereyiz

Diğer tarafta dünyanın en gelişmiş ülkelerinin biri konumunda Amerika var ve durum yine bakıldığında içler acısı Zira iki sene önce Türkiye'de görüştüğüm Amerikalı birkaç arkadaşımda Amerikalıların büyük çoğunluğunun dış dünyadan bihaber olduğundan bahsetmişlerdi Hatta birçok kişinin Türkiye'yi bile bilmediğini, bilenlerin ise çölden ibaret develerin dolaştığı bir ülke olduğunu düşündüklerini söylemişlerdi Sohbetimiz sona erdiğinde iki nokta üzerinde bir çıkarım oluştu Biri Amerika'da büyük çoğunluğun robot bir yaşam tarzı içinde olduğu, diğeri ise eğitimli kesmin ülke tarafından ele avuca sığdırılmaması ve onlar için maddi destekten asla kaçınmamalarıydı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-16-2009   #9
Equinox

Yanlış anlamadım haklısınız insan önce iğneyi kendine batırmalı çok doğru

Benim söylemek istediğim amerika söz konusu olunca pek tarafsız yorum yapamıyorum açık fikrim tüm dünyayı sömürdükleri için o yüzden bu toplumu sevmiyorum
Mesela bu video japonyada çekilmiş olsa daha farklı olurdu belki yorumum

Bende sizin bilinçli istikrarlı konu ve yorumlarınızı zevkle takip ediyorum
Verdiğiniz örneklerde çok yerindeydi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com