Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dua, gelsin, geri, sevgilin

Sevgilin Sana Geri Gelsin Diye Dua

Eski 08-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

bakara süresinin 260 ayetini bi kağıda yazın yada yazdırın ama itikatlı kişi yazsın sonra isimlerini ve anne isimlerini yazsınmesela kaçan karı koca diyelim kaçan kişinin adı ayşe anneside fatma onun geri gelmesini isteyen kişede mehmet anneside emineşimdi ayeti yazdıkşimdi ismleri yazalım fatma binti ayşe emine bin ahmet
şeklinde yazılamlıdır önce kendi isimleri bin ve binti de yazılacak arapcada bin erkek demek binti kadın demektirsonra bu kagıdın üstüne gelecek kişinin yani ayşe ve fatma nın ismlerini ebced le hesap edip toplam rakam ne ise ayeti yazıldıktan sonra o sayı kadar ayete ayni yazmış olduğunuz kağıda okuyacaksınz ve niyeleneceksiniz gelelim kayıdı ne yapacaksınzı kağıdıda rüzgara maruz kalacak şekilde yani devemlı rüzgardan sallanacak ama size yakın biryarda olsun eviniz bakçesi veyada balkon olabilr kağıdın kenarından delin iple bağlayın ipin bi ucundada ascağnız yere bağlayınyatsıdan sonra 14 gün boyu yazdığınız ayeti 100 kere okuyacaksınız tabiki niyetizle beraber tam itikatiniz varsa nasıl geldiklerini görürsünüzaslında saat önemi de var yapılacak ismi ve anne adıyla beraber ebcedle toplayın 24 bölünaslında küçük ebced le ama malesf bunu veremem buyuk ebcedde işinizi rahat bi şekilde görecektir

Ve iz kale ibrahımü rabbi erinı keyfe tuhyil mevta* kale e ve lem tü'min* kale bela ve lakil li yatmeinne kalbı* kale fe huz erbeatem minet tayri fe surhünne ileyke sümmec'al ala külli cebelim minhünne cüz'en sümmed'uhünne ye'tıneke sa'ya* va'lem ennellahe azızün hakım

وَإِذْ قَالَ إِبْرَاهِيمُ رَبِّ أَرِنِي كَيْفَ تُحْيِي الْمَوْتَى قَالَ أَوَلَمْ تُؤْمِن قَالَ بَلَى وَلَـكِن لِّيَطْمَئِنَّ قَلْبِي قَالَ فَخُذْ أَرْبَعَةً مِّنَ
الطَّيْرِ فَصُرْهُنَّ إِلَيْكَ ثُمَّ اجْعَلْ عَلَى كُلِّ جَبَلٍ مِّنْهُنَّ جُزْءًا ثُمَّ ادْعُهُنَّ يَأْتِينَكَ سَعْيًا وَاعْلَمْ أَنَّ اللّهَ عَزِيزٌ حَكِيمٌ

260-Bir vakit Ibrahim: "Rabbim, bana ölüleri nasil dirilttigini göster" demisti Allah buyurdu: "Yoksa inanmadin mi?" Ibrahim: "Inandim, ancak kalbimin iyice yatismasi için" dedi Allah buyurdu ki: "Öyle ise kuslardan dördünü tut ve onlari kendine çevir, iyice tanidiktan sonra her dag basina onlardan birer parça dagit Sonra onlari çagir, kosa kosa sana gelsinler Bil ki, Allah gerçekten güçlüdür ve hikmet sahibidir"

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Sevgilin Sana Geri Gelsin Diye Dua

Eski 01-20-2014   #2
Kayıtsız

Cevap : Sevgilin Sana Geri Gelsin Diye Dua

Hocam merhaba,
Benim hanımla düzenim alt üst olduUfak tefek sorunlar vardı ama herkeste olan sorunlarBir anda ne olduysa soğudu bir anda istemiyorum bitti dediNe olduğunu anlayamadımBu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com