Birileri Sesimi Duysun

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Birileri Sesimi Duysun

birileri sesimi duysun

MERHABALAR BİRİLERİ BANA BÜYÜ İLE BAGLAMA YAPIYO OKADAR ACI CEKTİRIYO AMA NEDEN BEN HİÇ BİŞİ YAPAMIYORUM ONLARIN BENDE ÜSTÜNLÜGÜ NE? BEN GECENLERDE BİR ******A GİTTİM ÇOOK TA KALITELİ BİR KİŞİ İDİ BANA NE OLDUGUNU NE YAPILDIGINI TEK TEK ANLATTI VEDE BENİ O BÜYÜDEN KURTARDI :
BANA BU BAGLAMA BÜYÜSÜNÜ YAPANIN CNİLERİ İBLİSLERİ İRFİTLERİ ARTIK HERNEYSE VARMIŞ PEKİ BU KİŞİLER BUNLARA NASIL SAHİP OLUYORLAR ?
BENİM NEDEN YOK ? BU KİŞİ YADA KİŞİLERİN BİZDEN FARKLARI NE ?
BUNLARLA MÜCADELE ETMENİN YOLU YOKMU?
BANA BU KONUDA YARDIM EDİN LÜTFEN GENİŞ ACIKLAMA BEKLİYORUMMMM

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Birileri Sesimi Duysun

Eski 04-02-2015   #2
Kayıtsız

Cevap : Birileri Sesimi Duysun

3 ÇOCUK BABASIYIM VE BİR ŞEREFSİZ YÜZÜNDE İŞE GİREMİYORUM BİR ÇEK ALDIM ODA HIRSIZLIK ÇIKTI ÇEKİ ALDIGIM ADAMI SÖYLÜYORUM PARAMDA YOKKİ AVUKAT TUTAYIM MAHKEMEM DEVAM EDİYOR KENDİMİ SAVUNUYORUM AMA BU DOSYA YÜZÜNDEN DE İŞE GİREMİYORUM VE YUVAM YIKILMAK ÜZERE ÇÜNKÜ DOSYADA HIRSIZLIK YAZIYOR HAYATIM BOYUNCA HIRSIZLIK YAPMADIM DEVLET VEYA BİR BÜYÜK AKIL VERSİN BANA 6 AYDIR İŞSİZİM DÜNYA BORCUM VAR BİRİLERİ DUYSUN DELİ DEGİLİM SESİMİ DUYURMAK İÇİN İNTAHAR EDEYİM AMA BU DURUMA KADAR GELDİM YARDIMCI OLAN OLURMU BİLMEM AMA BUNALDIM YAZIYORUM 5464587030
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com