Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ilk, savaşım, umudumdu

Mt - İlk Savaşım Son Umudumdu

Eski 11-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mt - İlk Savaşım Son Umudumdu

kalmış dünün özlemindeyim
bir yas günü gözlerindeyim
kalitasını kır bu yelkenlerimin
son şarkımın sözlerindeyim
son umudum ilk savaşımdı gözlerinde geçmişim yastı babasının elinden tutar ağlardı bu yürek bayrakları yarıya çekilmiş gönderlere as umudu sil gözlerimin yaşını içimde umudu idam ederek engerek yılanların kaç şairi hasreti zehirleyerek dizelerde eşlik etmedi neyimde bilinerek söylsem şarkımı yüreğini titretecek umutları öldürür yirmibeş senedir kader elleri arkamdan güldürür kaç güldür bir bardak gül şurubu için şehit verdiğim bu yüreğimi ektiğim geleceğe dair mezarlara diktiğim el-fatihasını bilmediğim mermerlere işlediğim gurur öylece durur sevgilim 89 lara titremez taş kesilmiş yüreğimde canım babacığım diyip koştuğum ben senin eserinim dünyanda terk ettiğin nefesinim badanası sarı duvarlara yasladığım geçmişin bebeğiyim
gözlerime gem vur gel yazmaktan nasır tutmuş bu ellerimi durdur kesat kangıren olmuş günlerime göstereceğin güneşin yoldur anlatacağın yalnızlığıma şarkım sondur biraz dokundur kalbine ne vicdanın engel ne söylediklerin dünüme bugünüme döngel şarkımda kalbime taktığım gem engel baba ben engelsem sevgime sen gel sen engelsen sevgime esen yel giden umutlara engel akan sel bu içimde herşeye bedel yirmibeş senelik taş kesilmiş ağlayan melekler bilirler yollarım kısa güneşlerim sönük gökyüzünde gözyaşlarım yağmura dönük pişmanlığım fayda etse son nefeste ben bana can veren ruhumu teslim ederken yaradana aheste aheste bil ki tek kanadınmı kırdığın bir kuşum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com