Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
eldiven, garantiii, kopmak

Eldiven (kopmak garantiii)

Eski 05-22-2008   #1
dejavu2009
icon111

Eldiven (kopmak garantiii)

ELDİVEN

Genç adam yeni tanıştığı kız arkadaşına bir hediye vermek istemişti Bu ona alacağı ilk hediye olacaktıBu yüzden fazla özel bir şey seçmemeye karar verdiAma alacağı şey biraz da romantik olmalıydı O gece birlikte çiseleyen karın altında yürürlerken avucunun içinde ısıtmaya çalıştığı elleri hatırladı ve eldiven almaya karar verdi Alışverişe bu tür işlerde becerikli olan kız kardeşiyle çıktı Bir büyük mağazadan içi kürklü bir çift beyaz eldiven aldılarKız kardeşi de kendi için bir çift dantelli külot beğendiMağazadaki paketleme sırasında bir karışıklık olduEldiven kız kardeşin paketine girdi Külotlarda mağazanın özel kuryesiyle kız arkadaşının evinin yolunu tuttutabii ki içindeki romantik notla birlikte;

"Sevgilim, Geçen akşam seninle çıktığımızda bunlardan giymediğini fark ettim Eğer kız kardeşimle beraber olmasaydım ben uzun ve düğmeli olanlarını alırdım,ama kız kardeşim kısa ve düğmesiz olanlarından kullanıyor Çıkarması daha kolay oluyormuşRenginin açık olması çabuk kirleneceği izlenimini veriyorAncak bunları satın aldığım bayan tezgahtar bana kendininkini gösterdi Üç haftadır kullanıyormuş Yakından baktım hiç kirlenme yoktu Tezgahtar bayandan bir şey daha rica ettim seninkileri giyip nasıl durduğunu bana üzerinde göstermesini istedimHemen giydi Çok şık duruyor, elimi uzattım okşar gibi sıktımEle de çok hoş geliyor keşke bunları ilk giyişinde yanında olup sana yardım edebilseydim Seninle buluşuncaya kadar bir çok yabancı elin ona dokunacağını düşünmek beni üzüyorÇıkardığın zaman içi biraz nemli olabilirmiş O zaman üfleyerek havalandırman gerekiyormuş Önümüzdeki günlerde bunları nasıl avucumun içine alıp nasıl defalarca öpeceğimi düşünüyorumCuma akşamki buluşmamızda giymeyi unutma sevgilerimle

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Eldiven (kopmak garantiii)

Eski 05-22-2008   #2
dejavu2009

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2008   #3
bonsoir

gerçekten de çokkk komikkkkkk tşkrrrrr252525
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-04-2008   #4
perisu_1907

süper komikmiş yaa ewt gerçekten kopmak garantiii :laugh1:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2008   #5
hayatyolu

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, , hiç bişiy diyemyrm
k KOPTUMMMM

Ήéя Кâяéѕi

گiуâнâ ฿σуâимιş ฿iя bυŁмâcâуιм

Çözмéуé ÇâŁιşтιкçâ Ĭçiмđé КâуЪσŁυяѕυи!!!
G!!ZZEEMM!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2008   #6
meLankoLik_asaLet

2525252525
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2008   #7
djdem

koptum yaaaaa:clown::clown::clown::clown::clown::clown::c lown::clown::clown::clown::clown::clown::clown::cl own::clown::clown::clown::clown::clown::clown::clo wn::clown::clown::clown::clown::clown::clown::clow n::clown::clown::clown::clown::clown::clown::clown ::clown::clown::clown::clown::clown::clown::clown: :clown::clown::clown::clown:

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-27-2009   #8
<<MeLiSa>>

yuhhhhhh:D:D:D
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-18-2009   #9
emraxx

Çok güzelmiş :)))
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com