Tavuk Koca Arıyor

Eski 08-17-2009   #1
TiFus
Icon7

Tavuk Koca Arıyor

Birgün bi tavuk koca arıyormuş tavukların hepsi onlan dalga geçiyormuş hep bunu hiç koca almaz ki o alıyor alıyor ama vaz geçmiyormuş koca bulacagım demiş hazırlanmış aline oklava almış gidiyormuşBir horoz görmüş yakışıklı hemde bi tavuk kız olsa hemen evlenirmiş onun kafasına oklavayı vurmuş ama horoz ne yapıyorsun demiş
haaaaaaaaaa ben senin ne aradıgını biliyorum demiş horozada bi köpek takılıyormuş köpegi göstermiş ordaki köpek kılagına girdi tavuklar gelip almasınlar beni diye onunda kafasına vurmuş köpek nepıyorsun demiş haaa koca arıyorsun şu horoz varya o kuvvetli biri nasıl tuzak kurula bilecegini biliyorum şimdi tahta lazım demişTahtaları almış gelmiş ondan sonra kurmuş tuzaaa horozo yakalamış ondan sonra evlenmişler balayına çıkmışlar mutlu son yaşamışlarVE SON

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com