Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hikaye, yazalım

Hikaye Yazalım !

Eski 08-11-2006   #1
[KAPLAN]

Hikaye Yazalım !

Basit bir oyun Herkez kendinden önceki üyenin yazıp bitirdiği yerden devam edecek ve herkez en fazla dört cümle yazacak Ben başlıyorum Hdi bakalım

Saat gece yarısını vurduğunda Cihan hala dışarda ve yalnızdı Hayattan sıkılmış bir şekilde bir sağ bir sol geziniyordu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-14-2006   #2
Cihan

acıktığına karar verdi ve bir çorbacıya girdi Çorbasına başlamışken içeri giren adamı sadece göz ucuyla görmüştü Henüz o adamın kendisin sıkıcı hayatına son verecek kişi olduğunu bilmi-yorduhenüz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2006   #3
tatia27

Adam Kendisinin Oturdugu Masaya Yakin Bi Yere Oturdugarsonu çagirdi Ve Bi çorba Söledi Kendisinesonra Kaçamak Bkişlarla çorbalarini Içmeye Koyuldularcihan çorbayi Yarim Birakip Lokantayi Terk Etti

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2006   #4
90burcu

cihan arabasına doğru ilerlerken arkasından bi ses ona bakar mısın dediaman tanrım bu ses o olamazdıcihan heyecanla arkasına döndü ve baktı ki ilk aşkı yıllar sonra karşısındacihan ne diceğini ne yapacağını şaşırdı uzun süre ilk aşkına bakakaldı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2006   #5
[KAPLAN]

Eskisinden daha güzel olduğunu farkettiği sevgilisi ona yavaş adımlarla yaklaşıyordu cihan'ın heyecandan nefesi kurumuştu ki, o anda sağanak yapmur başladı : )
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2006   #6
tatia27

saganak yagmurun altında farkında olmadan birbirlerine dogru ilerlemeye başladılar ve cihan sadece sen diyebildi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2006   #7
stubborn

ikisi de bu karşılaşmaya hem sevinmiş hem de şaşırmışlardı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2006   #8
tatia27

ama bir birlerine ne söleyeceklerini bilmiyolardı tek bildikleri şey birbirlerini hala deli gibi sevdikleriydi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2006   #9
90burcu

yağmurun altında iice ıslanmışlardı bi müddet daha birbirlerine bakakaldılar soonra kendilerine geldilercihan hemen söze atılır ve kahve içmek için evine çağırırilk aşkı hemen kabul etti nasıl kabul etmesin ki ilk aşkı yıllar sonra karşıısndaydıeve giderlercihan yağmur altında ıslanan kıyafetlerini deiştirdikten sonra ilk aşkına kızkardeşinin kıyafetlerinden verirve bundan sonra koyu bi sohbet başlarcihanın evi boğaz manzaralı idiboğaza karşı kahvelerini yudumlarlarken cihan hemen eski günleri hatırlaıp ağlamaya başlar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-06-2006   #10
tatia27

tabi kızda bu duygusallıktan etkilenmiştir şöyle bi baktıklarında geriye ayrılmalarında hiçbir şeyin kendilerinden kaynaklanmadıklarını görürler birbirleri neden biz ayrıyızki der gibi bakarlarcihan aslının ellerini tutar var tüm cesaretini toplayarak YENİDEN der
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #11
90burcu

yeniden birlikte olmalıyızçünkü birbirmizi hala ilk günkü gibi sevioruz derama kız bu teklifi nazikçe reddedercihan neden ama die sorar ve kız anlatmaya başlar başından geçenlerievlenmiştir ve de 3 yaşında bi tane erkek çocuğu vrdıkocası ona kötü davrandığı için boşanmıştırbunlar kızda derin yaralar açmıştır ve bi daha erkeklere güvenemicektirortam iice duygusal olmuştursonra saatin çabuk geçtiğini anlmışlardır ve kız eve gitmeliyim die ayaklnırcihan bugün burda kalır mısın der ve kızda kalmayı kabul edercihan ona kızkardeşinin odasını veriryatıp uyurlarsabah erkenden kalkan cihan İLK AŞKIna sevgiyle hzırlanmış muhteşem bi kahvaltı hazırlar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #12
[KAPLAN]

kahvaltıyı beğenmeyen aslı, evi terkeder buna sinirlenen cihan babasından kalma tüfeği alıp peşine düşer
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #13
mehlika sultan

Aslı korkmuştur cihana yalvarıp yakarsada cihanın gözleri hiçbir şeyi görmüyordur cihan şöyle der: zten teklifimide kabul etmedin şimdi bide kahvaltıyı beğenmion 4 yıl öncede hayatımı mahfedip beni kanlı yaşlarla brakıp
gitmiştin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #14
tatia27

Benim Yaşamak Için Bi Sebebim Yok Kim Için Mücadele Vericem Kimi Bekleyecem Sen Hayatiminin Noktasiydin Benim Belki Teklifimi Kabul Ederek Bi Virgül Atip Başlayacaktik Yeniden Ama Sen Ardinda Soru Işaretleri Birakarak Tekrar Kaçmak Istiyosun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #15
mehlika sultan

Ama bu sefer buna izin vermiycem yine kaçamazsınya benim olursun yada toprağınkararı sen ver dedi cihanaslı ne yapcağını şaşırmış durumdaydı cihana döndü ve tüfeği kalbine doğru tuttu ben senin kalbinden vurudm sende beni vur şimdi diye bağırdı
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com