Ankara Dershaneler Http://www.ankaradershaneler.com/

Eski 04-07-2018   #1
buse.sen

Ankara Dershaneler Http://www.ankaradershaneler.com/

ANKARA BUTİK DERSHANELER
Ankara butik dershaneler Ankara merkezli kurulan butik dershaneler denilince ilk akla gelen dershanelerin başında Odtülüler dershanesi gelmektedir Butik dershaneler olarak öğrenci odaklı hareket eden bir kurumuz Eğitimde öğrenci merkezli, kalite ve mükemmeliyete öncelik vererek dershanemiz öğrencilerimizin eğitim öğretim ve birçok ihtiyacına cevap vermeye çalışıyoruz Bütün öğretmenlerimiz alanında uzman, tecrübeli, güncel değişiklikleri takip eden, kendini geliştirmeye devam eden, gelişen ve değişen yenilikleri takip eden kendini geliştiren ve öğrenciye yeni şeyler katma amacında olan bireylerdir Amacı sadece ders saatinde ders olup 45 dk boyunca ders anlatıp çıkmak değildir Öğrenciye ne verebilirim ne kazandırırım onu daha iyiye nasıl ulaştırırım diye çabayan görev insanlarıdır Kendilerini geliştirerek öğrenciye ders dışında hayata dair onların gelişimlerini destekleyecek pek çok şey kazandırmaya amaçlayan ve öğrencinin başarılarını artırmaya çalışmaktadır
Ankara butik dershaneler normal dershaneler gibi kalabalık olmadığı için az sayıda seçkin öğrenciyle daha yakından ilgilenmekteyiz Daha da detaylı bilgilenmek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://wwwankaradershanelercom/ Odtülüler dershanesi birçok öğrencinin olduğu kalabalık dershanelerde öğrencilerle birebir ilgilenmek çok zordur Kalabalık dershanelerde birçok öğrenci olduğu için o öğrencilerin hepsiyle ilgilenmekten etütleri ayarlamak, rehberlik dersleri vermek zorlaşmaktadır Ancak butik dershaneler az sayıda öğrenciyle birebir ilgilenmektedir Öğrencilere rehberlik hizmetini daha rahat verebilmektedir Koçluk hizmetiyle öğrencinin kendini tanımasına, etkili ve verimli ders çalışma programı verilmektedir Stresle başa çıkabilme, kaygıyı en düşük seviyeye düşürme için öğrencilere gereken rehberlik hizmetleri verilmektedir
Ankara butik dershaneler olarak bizi diğer kurumlardan ayıran temel farkımız klasik eğitim anlayışını terk ederek tamamiyle modern bir anlayışla eğitim vermemizdir 12-15 kişilik butik sınıflarımız ile kalabalık sınıfların aksine öğrenciyle birebir ilgilenme ve sorularına daha hızlı şekilde dönüş sağlamaktayız Böyle olunca öğrencilerin daha hızlı ve etkili bir eğitim almasını sağlayarak onların rakiplerine göre öne geçmeleri sağlanmaktadır Teknolojik açıdan donanımlı sınıflarımızla öğrencilerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm imkanları sağlamaktayız Akıllı tahta sistemi ve bilgisayar odalarıyla öğrenciler ihtiyaç duydukları bilgilere kısa zamanda hemen ulaşabilmektedir Öğrencilerin eksiklerine göre düzenlenen etütler ve yaz kamplarıyla eksikleri tamamlamaktadır Öğretmenler eşliğinde yapılan test çözümleriyle öğrenciler sınava hazırlanmaktadır Dershanemiz öğrenme yöntemleri, hızlı okuma teknikleri ve test çözme yöntemleri gibi öğrencinin işine yarayacak onu başarıya götürecek birçok eğitim verilir Kurum olarak amacımız öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek ve onların mutluluklarına ortak olmaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com