Kalemler İlköğretim Okulu Manavgat Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kalemler İlköğretim Okulu Manavgat Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Kalemler İlköğretim Okulu Hakkında - Kalemler İlköğretim Okulu Tanıtım - Kalemler İlköğretim Okulu Resimleri - Kalemler İlköğretim Okulu Bilgileri - Antalya Manavgat'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Kalemler İlköğretim Okulu Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kalemler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kalemler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kalemler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Kalemler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı Bulunduğu Yer: ANTALYA / MANAVGAT

Adı: KALEMLER İLKÖĞRETİM OKULU Adresi: KALEMLER KÖYÜ Faks Numarası: Bilgi Yok E-mail Adresi:Bilgi Yok Web Adresi:Bilgi Yok Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Kalemler İlköğretim Okulu Manavgat Antalya

Eski 05-02-2018   #2
Düzeltme Talebi

Cevap : Kalemler İlköğretim Okulu Manavgat Antalya

Merhaba

Kalemler İlkokulu tamamen 2007 yılı sonunda öğrenci yokluğundan sürekli olarak kapatılmıştır
Buradaki cep telefonlarından birisi bana aittir
Diğer 2 sini kapattım Başka birileri kullanıyor mutlaka
Hem arayan hem aranana zahmet vermemesi açısından kaldırılmasını rica eder, gereğini bilgilerinize sunarım

HASSASİYETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com