Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alien, force, vol

Ben 10 Alien Force Vol 1+2

Eski 09-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tam Güç İleri!

Ben Vilgax’ı etkisiz hale getireli ve Ominitrix’i ortadan kaldıralı beş yıl olmuştur Ancak şimdi de Büyükbaba Max gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur ve dünya, yaklaşan bir uzaylı istilasının tehlikesi altındadır Kurtuluşları ise 15 yaşındaki Ben’in içindeki kahramanı açığa çıkarmasına bağlıdır Ben 10 şimdi kuzeni Gwen ve düşmanı Kevin ile birlikte galaksiler arası savaş için gerekli olan gücü yaratmak zorundadır

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Disk Seçenekleri : DVD
  • Format : DVD
  • Altyazı : Türkçe
  • Ses : Türkçe 51, İngilizce 51
  • Video : Geniş Ekran
  • Yapım Yılı, Üretici : 2010
  • Süre : 132 Dk
  • Bölge : 2
  • İzleme Grubu : PG, Değerlendirilmiş ve Sakıncalı Bulunmamış
  • Diğer : İnteraktif Menü
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 1
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 13092012
12,98 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com