Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
eşcinsellik, konur, mıdır, tedavisi, teşhisi

Eşcinsellik Teşhisi Nasıl Konur Ve Tedavisi Var Mıdır

Eski 11-04-2012   #31
Prof. Dr. Sinsi

ne kadar saçmaladığınızın farkında mısınız, kim isteyerek eşcinselliğe geçiş yapmış ki kurtulmak varken bu hayata devam etsin ben bir eşcinselim ve bu konu hakkında çok ciddi araştırmalar yaptım söyledikleriniz saçmalıktan başka birşey değil bir insanın hormonlarını nasıl değiştirebilirsiniz ki ergenlikten sonra böyle birşey mümkün değil, insanlara yanlış bilgiler vererek yanıltmayın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #32
Prof. Dr. Sinsi

Eşcinselliğin hormonlarla bir ilgisi yok Eşcinsel erkeklerdeki hormon düzeyleri eşcinsel olmayan erkeklerden farklı değildir Kadınlar için de bu böyle Kişinin karşı cinse mi, yoksa kendi cinsine mi ilgi duyacağı hormonlarla belirlenmiyorsa, nasıl belirleniyor? Bilim bunu hala araştırıyor ve sorunun cevabı %100 bulunmuş değil Ama bulgular büyük oranda genetikle ilişkili olduğunu gösteriyor Yani eşcinsellik ve heteroseksüellik kısmen genetiğe bağlı Ama tek başına bu da açıklamıyor, muhtemelen pek çok etkenin bir arada belirlediği düşünülüyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #33
Prof. Dr. Sinsi

önce Fatih Sultan Mehmet'in hocası akşemsettinin erkeklik macunu yapın

karışım için gerekli olan maddeler istanbul mısır çarşısında var bu macunu kullanırken kendinizdeki değişikliği göreceksiniz

bu macunu bitirdikten sonra çörek otunu çektirin aktarcıda ondan sonra yaklaşık 7-8 dakka yani yanmayacak şekilde ocakta kavurun bunu 1 veya 2 günde bi bi yaklaşık bi çorba kaşığı tüketin bu acıdır bunu yediğin şeylerin içinde tüketirseniz acılığını pek hissetmezsiniz bunu böyle dema edin bakın kendinize özgüveniniz vede bayanlara olan isteğiniz nası artıyor

hak peygamberimizin hadisi çörek otunu yemeye devam ediniz onda ölüm dışında herşeye çare vardır buyuruyor

yine peygamber efendimiz yolda yürüken kekik otuna rastlıyor ya resullah beni al diyor neden diyor peygamber efendimiz : bu ot da çünkü bende ölüm dışında herşeye çare vardır diyor

yine kuranı kerimde zikredilen zeytin de öyledir zeytin yağını bazı şeylerin içinde sık tüketin kendinizdeki değişikliği hiissedeceksini

bal ilgili açıklamalarda var bu da böyle

yani bunların hepsini kullanmaya devam edin hayata benim gibi farklı bakmaya başlayacaksinız

hepinizine sağlıklı hayatlar dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #34
Prof. Dr. Sinsi

"Allahın adı ile

İnsanın eşcinsel olması elinde değil ama ortada reklamını da yapmak zorunda değil

Yapabilenler evlenmesin Sadece kendi için değil Karşı taraf için de

Kendi hemcinsleriyle yatanlar da reklam yapmasın, sadece Allahtan af dilesin

Umarım Allah bizi affeder Ama intihar da etmeyeceğim zalimler, alçaklar ve bilumum pislikler intihar ediyormu ki ben edeceğim?

Ve kimse de beni din dışı göstermeye kalkmasın!

Allah'ın haram kıldığını helal saymıyoruz, ama nefsimize de laf geçiremiyoruz"

Bunu yazan arkadaşım gerçekçiyazmıştır Evet yasak yada günah olduğunu biliyor ama asla inkar etmiyorŞunu kabullenmeniz lazım, bu yanlıştır, haramdır,ama kurtulamıyorsunuz olabilir yada nefsinizi engelleyemeye bilirsinizİçki içen gibi,kumar oynayan gibiAma ceza dereceleri ahirette farklı olabilir onuda Allah bilirBunun için size (gayolojicom )u tavsiye edebilirimUmarım istifade edersiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #35
Prof. Dr. Sinsi

mesajım yayınlanmamış sandım o yüzden bu yazıya yakın bi şekilde yeniden yazdım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #36
Prof. Dr. Sinsi

sen telafisi olmayan bir yola sürüklenmişsin insanlarıda kendin gibi çıkmaza sokma içerisnde oldugun aşikar yapdıgın bir şeyide balandırarak anlatıyorsun sanki taktir edilecek bir şey miş gibi insan hayatın zevklerine kapılarak ileride ne tür çıkmazlarla karşılaşacagını hesaplayıp ona göre şehveti dugularını degil aklını kulanarak muhakkemesi yapması tavsiye ediyorum tüm dinler bu olayı yasaklamaşdır dinleride bırak kendine saygısı olan insan bu tür şeylerden kendini uzaklaşdırma yollarını aramaldır doganın dengesine ters olan bir şeyden bahsediyoruz bazı arkadaşlar bizi allah böyle yaratdı kötü bir şey olsa vermezdi deyip kendilerini kandırmakdan öteye gitmez küfre sürüklenmeye devam ederler avrupaya gelince avrupadaki bilim adamları hastalık olmadıgını söylüyorlarmış ben inanmıyorum avrupa özelikle insanları eşcinselige bagıra bagıra teşvik ediyor heteroseksüel olan bir insanı bile nerdeyse eşcinsel yapacak konuma götürmüşler benim biladerimdede oldugunu örendim çok üzgünüm nasıl onu bu iletden kurtaracak metodlar gelişdirmeye çalışıyorum ki dönüşü olmuyacak bir yola sürüklenmesin hem bu dünyasını hem ahıretini yakmasın çok zor bir durum çok zor ölümden beter eşcinselligin sonu yanlızlık ve hüsranlıkdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #37
Prof. Dr. Sinsi

Ben gay bi arkadaşa sahibim Onu o kadar çok seviyorum, bütün arkadaşlarımın içinde bambaşka bi insan! Bakın insan diyorum Evet bi mutlu, mutsuz Bende napcağımı bilmiyorum belki faydası olur diye yazılarınızı okudum ama hala aklım karışık Tek bildiğim onu çok seviyorum ve mutlu olmasını Allahtan istiyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #38
Prof. Dr. Sinsi

Bakın arkadaşlar bu işin sonu yok,fıtraten kendini dışlanmış hissediyorsunZaten toplumda da bu yaygınKişisel yada kendi tercihimiz deyip kimse kendini kandırmasınİnsanların koyduğu trafik kurallarına nasıl uyms mecburiyetimiz varsa Allahımızın koyduğu kurallarada uyma mecburiyetimiz vardır Afedersiniz Biride kalkıp kişisel cinsel tercihim deyip en yakını ile ilişkiye girmesini kabullenemiyorsa bunu da kabullenmesi mümkün değildirEşyanın tabiatine aykırıdırMesela kumarda bir illettirOcaklar söndürürYanlış ve haram olduğunu çoğumuz bilir, ama insanlar bundan da kendini alamazDiyebilirmiyiz ki haşa Allah bize nasip ediyor da ondan oynuyoruzyada beni böyle o yarattı ondan eşcilselim(haşa) taşları yerlerine iyi oturtmak lazımdırBu hususta iyi İslamı iyi okuyup anlamamız gereklidirKalın sağlıcakla
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #39
Prof. Dr. Sinsi

21112011 deki arkadaşa cevap " bazen korkularımız büyüyor ama sevgi herşeyi kolaylaştırıyor emin olun kendinizi gruplandırmayın insanlardan ayırmayın bunu size veren Allah değil mi ? benim inancım da korkumda çok büyük dinime de gayet bağlı bir insanım sağdaki soldaki safsatalarla eşcinseller şöyle olur böyle olur inançsız olur sapık olur uyuşturucu kullanır vs genellemelerine kanmayın hetero olup uyuşturucu kullanan inançları olmayan hatta bir sürü tecavüz olaylarıda var onlara bakıp heterolar böyle olur diyebiliyor musunuz?" diyor bu arkadaş

Bakın arkadaşlar her insan iyiliğide kötülüğede meyillidir, Allah (cc) hayrıda şerride yaratmışdırVe tercihi biz kullarına bırakmışdırBir adam katil hırsız oluyorsa bunu öyle yapan haşa Allah dır diyemeyizBu kişilerin seçtikleri yoldur

O zaman bu arkadaşa göre katilede tecavüzcüyede kızmamamız lazımBu olabilirmiMümkün değilKatilin cezasnı bulması lazım diyoruzTarihde Lut kavmi diye bir topluluğu Allah niye cezalandırdı o zamanOnlarında kişisel ve cinsel tercihleriydiLütfen Kur'anda Lut süresini ayrıntılı okuyunuzÜmid ediyorumki istifade edeceksinizKalın sağlıcakla

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #40
Prof. Dr. Sinsi

erkekte erkeklik hormonu olduğu gibi belli bi dereceye kadar kadınlık hormonu da vardır bütün insanlarda böyledir önemli olan erkeklik hormonunun kadınlık hormonunudan fazla olmasıdır
yani bu denge bozulduğu zaman insanın hayata bakış açılarıda değişir tabi
kadındad erkeklik hormonu vardır ama kadın olduğu için kadınlık hormonu daha fazladır
işte demekki doğuştan bile insan(erkek) hormonları bozuk doğarsa daha küçük yaşlarda bile erkeklere ilgi duyabiliyor
hani diyorlarya ben önemli bi olay geçirmediğim halde küçük yaşlarda bile erkeklere ilgi duyoyordum bunu diyenler dediğim şeyi bi araştırsınlar
ayrıca bi erkek sağlıklı doğup daha sonraki yıllarda bazı nedenlerden dolayı hormonlarının dengesi bozulup erkeklere ilgi duyabilir
veya fiziki olarak değil manevi olarakta o insanı etkileyen bir olay varsa yine psikolojisi bozulur kendine özgüvenini yitiririr
yada lut kavmindekiler gibi eşcinsellik hastalığına tutulur hiçbir neden yokken acaba nası bi şey bi deneyelim gibilerinden
böyle olursa sonu hüsrandır
ama istemeyerek bu duruma gelirde hoşuna giderse buda günahtır çünkü çaresini aramıyo böyle yaşamak ona tatlı geliyo
yine istemeyerek bu duruma gelirde hem mücadele eder hemde maddi manevi çaresini ararsa büyük mükafat vardır
sabırlı olalım mücadeleyi bırakmayın elbet bi gün yüce yaratandan açık bi kapı buluruz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #41
Prof. Dr. Sinsi

ben 16 yaşındayım benim sorunum erkeklere çok az ilgi duyuyorum ama kızlara daha çok ben erkelerle hiç ilgilenmek istemiyorum bana yardımcı olun lütfen
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #42
Prof. Dr. Sinsi

msn yada tel yaz önereceğim doktor var
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #43
Prof. Dr. Sinsi

Arkadaşlar eşcinsellik hakkında detaylı bilgi ve tedavi metodunun bulunduğu, NARTH başkanı (National Association for Research and Teraphy of Homosexuality) Dr Joseph Nicolasi'nin Onarım Terapisi adlı kitabını okuyun Eminim ki birçok şeyin farkına varacaksınız Ben kitabı okurken kendimi içinde buldum Kitabın içinde Nicolasi'nin klinik tedavilerini ve süreçlerini ayrıntılı olarak verdiği gerçek hikayeler de mevcut Her eşcinselin elinde bulunması, okuması gereken kitap Herkese tavsiye ediyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #44
Prof. Dr. Sinsi

bence escinsellik insanlarin kafasinda kurdugu birseydir, insanlar bu yuzden cok aci ceker cok caresiz kalir ve asiri cokta dislanirlar, allahin verdigi sundugu hayata gore yasamali bir insan, allaha tututnmali onun yolunda gitmeli, ve ben buna inanirimki egerki bu yapilirsa icin huzurla dolacak rahatliyacaksin allahim bir kapi kapatirsa otekini acar, ve hic bir kulunu geri cevirmez, lutfen kendinizi birakmayin ve toparlayin savasin egerki olmak istemiyorsaniz, cunku bunun sonu YOK bunu olan herkes biliyor, ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #45
Prof. Dr. Sinsi

Bu mübtelalıkdır(Kendini alamama) İçki içmek gibi, kumar oynamak gibiİnsan nasılkı bunlardan kurtulma yolları ararsa bu durumdanda kurtulması için çaba gösterilmelidir diye düşünüyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com