Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güzel, olmanın, seninle, yanı, yücel

Can Yücel ~ Seninle Olmanın En Güzel Yanı

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Can Yücel ~ Seninle Olmanın En Güzel Yanı

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun?

Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek

''Seni seviyorum'' sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek

Aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte ağlamak gülmek Ve buradayken bile seni çılgınca özlemek

Seni hiç tanımadığım bir sürü insanlarla paylaşmak Senin yanında olan, seninle konuşan herkesi çocukça kıskanmak

Tanıdık birileriyle karşılaşma tedirginliği ile yollarda yürümek yan yana Elimdeki şemsiyeye inat yağmurda ıslanmak birlikte Elimde kır çiçeğiyle seni beklemek Aynı mekanlarda aynı yiyecekleri yemek

Sensiz gecelerde sana söyleyemediklerimi yıldızlara aya anlatmak Okuduğum kitabın sayfalarında dinlediğim şarkıların türkülerin şiirlerin her mısrasında seni bulmak

Seni kaybetme korkusuyla hayatta ilk kez tattığım o tarifsiz duygularımı umut denizinin ortasında küreksiz bir sandala hapsetmek Sevgili yerine yıllarca dost kalmayı başarmak Yalın ayak yürümek bıçağın en keskin yerinde Kanadıkça tuz yerine gözyaşlarımı basmak yüreğime

Nereden bileceksin?

Sen benimle hiç olmadın ki Olsaydın avuçlarım terlemezdi Isırmazdım dilimin ucunu Özlemezdim seni yanımdaykenKıskanmazdım

Korkmazdım yollarda yürümekten Islanmazdım yağmurlarda Yıldızlara aya dert yanmaz, böyle her şarkıda serhoş olmazdım

Korkmazdım seni kaybetmekten ayaklarım kan revan atlardım sandaldan denize Ve her kulaçta haykırırdım seni

Ama sen hiç benimle olmadın ki

YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YÜREĞİN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com