Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2007, microsoft, sp1, virtual

Microsoft Virtual Pc 2007 Sp1 6.0.192.0

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Microsoft Virtual Pc 2007 Sp1 6.0.192.0

Microsoft Virtual PC 2007 SP1 601920

Microsoft Virtual PC, artık ücretsiz Virtual PC, bilgisayarınız içinde bir tane daha bilgisayar oluşturarak aynı anda başka bir işletim sistemini hiç kısıtlama olmadan çalıştırmanızı sağlar Ama çift çekirdeki işlemci kullanmanızı tavsiye ederim İsterseniz kendi sabit diskinizi ve aygıtlarınızı ya da elinizde bulunan ISO, IMG imajlarını da kullanabilirsiniz

Sistem Gereksinimleri

Windows 2000 ve üstü

Çift çekirdekli işlemci öneririz

Özellikler

Birden fazla sanal bilgisayar yaratma

Varolan fiziksel donanımları kullanma

Disk imajlarıyla çalışabilme

Sanal sabit dik ile çalışma

Gelişmiş BIOS Ayarları

Pencere üzerinde çalışma

Yenilikler

Windows Vista'nın tüm sürümleri ve Windows XP işletim sisteminin Servis Paketi 3 ü için gerekli uyumluluk sağlandı

Ortak Pano:

Ortak Pano Sistemi, Sanal PC ile Gerçek PC arasında Kopyala+Yapıştır ortaklığı sağlar

Ayarlar menüsü basitleştirildi:

Artık Virtual(Sanal) PC için profesyonel bir kullanıcı olmanız gerekmiyor

Artık tamamen ücretsiz

Virtual PC ile birlikte gelen eklentiler de ücretsiz hale getirildi

Sürüm : 2007 SP1 601920 Boyut : 317 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows 2003/XP/Vista Üretici Firma : Microsoft

http://downloadmicrosoftcom/downlo0BIT/setupexe

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com