Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gelmiyor, içimden

İçimden Gelmiyor Artık

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İçimden Gelmiyor Artık

İçimden gelmiyor artık senin için ağlamak Senli hayallere dalmak gelmiyor işte Dualarıma seni katmayalı çok oldu Rüyalarımdan da sildim seni Ben keşkeler elveda dedim!

Al senin olsun,sevgin, aşkın al senin olsun Nasıl yaşamak istiyorsan, kiminle istiyorsan yaşa Al senin olsun yaşamak istediklerin…

Bıraktım artık sevgini, bıraktım artık eskileri… Ve sildim anıları kafamdan, sildim yaşadıklarımızı, paylaştıklarımızı, birlikte ağladığımız günleri sildim Arkadaş olduğumuz günleri de sildim Kilit vurdum anılara ve kapattım bir sandığa her şeyi Kilidini de attım denize, bir daha bulmayayım diye

Kızgınım sana, Kızgınım bu vurdum duymazlığına Ve kendime kızgınım Niye değer verdim, niye bende unutmadım, niye bu kadar güvendim diye, sen güvenimi boşa çıkarttın Sana bıraktım sevgileri, sana bıraktım dostlukları ve sana hediye ediyorum Yalnız yaşanıyorsa sevgiler, yalnız yaşanıyorsa dostluk, al kendin yaşa, paylaş tek başına Yalnızlıksa tercihin, al senin olsun

Yok saydım seni, bundan sonraki her baharı sensiz karşılayacağım Her sonbaharda hüzünleri unutacağım sana inat Bundan sonraki her yaza sensiz gireceğim, yine sevinçle Ve her kışı sensiz yaşayacağım zemherisiyle Geçerken her mevsim, sensizliğe üzüleceğim Yinede bırakmayacağım sevinçlerimi Ve sen bensizliğe alışmaya çalışacaksın

Gidişin kalacak sadece aklımda ve o gidişle yaşayacağım sensizliği Sensizliğe inat, sana inat, her günü yaşayacağım hiç olmamışsın gibi

Al senin olsun gidişler AL SENİN OLSUN HER ŞEY keşkelere elveda dedim ben

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com