Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arkadaşlık, dostluk, güzel, sözleri

En Güzel Arkadaşlık Ve Dostluk Sözleri

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

En Güzel Arkadaşlık Ve Dostluk Sözleri

En Güzel Arkadaşlık ve Dostluk Sözleri

Hayata değer bir yasam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma!

Ağırdır sevgilerim her yürek taşıyamaz! Büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz! Sonsuza dektir dostluğum her insana değmez!

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma!

Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın Düşmanlarınla öyle yaşa ki dost olduğunda yüzün kızarmasın

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var Mutlu Yıllar

Riya ile paranın padişahı değiliz biz Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz Dostlarla ağlar dostlarla güleriz biz

Hayattaki kötü günlerin sahildeki ayak izlerin gibi geçici,güzel günlerin ise kayalara çizilen resimler kadar kalıcı olsun

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com