Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Otomobil, Yapı Market & Bahçe

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
buz, gram, icepacks, kasedi, saatlik

Icepacks 2X200 Gram 10 Saatlik Buz Kasedi 650015

Eski 09-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

"[*] Üretim : Yüksek kalite standartında ModaCar adına üretilmektedir
ModaCar ithalatını,pazarlamasını veya üretimini yapıtrdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır
Satışa sunulan her ürün KALİTE KONTROL birimi tarafından test edilmekte,onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır Fiyat kıyaslamalarınızda, ürün satış sonrası destek,arızalı ürün veya değişim sorunlarını lütfen göz önünde bulundurunuz Satın alacağınız her ürün,bilgi,arıza ve servis gerektiren durumlarda ModaCar Teknik servisi ile her zaman yanınızda olacaktır
Tüm marka ve model buzluklarda kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir
Özel formullü ICEPACKS ile buzlukta dondurulduktan sonra 10 saat süre ile buzluğunuzda soğutma görevini üstlenir
Uzun sürmesi istenen ve daha soğuk ihtiyaçlarınızda 2 veya 3 paket daha almanız önerilir
Ürün ölçüleri : 15 x 8 x 2 cm
Paket özelliği : 2 adet
BUZLUK RESMİ ÖRNEK VERİLMİŞTİR

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 14092012
5,40 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com