Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Nesil Bilinçlendirme Kampı

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gençlerine, uyarı, üniversite

Üniversite Gençlerine Uyarı

Eski 07-28-2007   #1
Ergenekon

Üniversite Gençlerine Uyarı

Yasadışı faaliyet gösteren örgütlerin elemanları; Eğitim ve öğretim dönemi süresince yardımcı olmak, arkadaşlık kurmak, kalacak yer, kitap, para, hatta kadın bile temin ederek size yaklaşmaya çalışırlar Bu kişiler genelde okulun 3veya 4sınıflarında 5-6 yıllık öğrencilerdir
Örgüt elemanları bu aşamadan sonra sözde devlet sisteminin bozuk olduğu, YÖK'ün kaldırılması gerektiği , eğitim giderlerinin fazla olduğu , yurtların pahalı ve yetersiz olduğu temalarına işleyerek zihninizde çelişkiler yaratmaya çalışırlar

Okulda sizi bazı toplantılara, sosyal faaliyet adı altında kulüplere davet ederler ve görüşleri çerçevesinde bilgilendirmeye başlanır
Bir sonraki aşamada ise örgütsel kitap, dergi okutturma , video kaseti izlettirme, sosyal faaliyet adı seminer ve toplantılara kulüplere ,dernek ve lokallere davet suretiyle sizlere kendi düşüncelerini empoze etmeye çalışırlar
Onlarla birlikte olsanız da olmasanız da bir gün sizi kendi saflarına çekmek amacıyla ,sizin de onlarla birlikte olduğunuzdan dolayı polis kayıtlarına alındığınızı söyleyerek üzerinize psikolojik baskı oluştururlar
Korkunuzdan kimseye başvuramaz hale gelirsiniz ve bu sefer okul dışındaki faaliyetlere, toplantılara davet edilirsiniz
Örgüt elamanları sizi istedikleri yönde şartlandırdıktan sonra , örgüte sizin adapte olmanızı sağlamak amacıyla afiş ve bildiri dağıttırma , sözde kahraman kişileri anma günleri düzenletme, siyasi partilere ve eğitim kurumlarına yapılan saldırılara yöneltme, örgüt adına propaganda eylemleri yaptırma sürecine girerler
Yasadışı faaliyetlerle sizleri polisle karşı karşıya getirerek, hissettirecekleri suçluluk duygusunu kullanıp, polisle , devletle ve hatta ailenizle bağlarınızı koparmaya çalışırlar
Bütün bu aşamalardan geçirilen bir genç silahlı eğitim, hücre, istihbarat, keşif ,bombalama,sabotaj, soygun ve silahlı propaganda eylemlerine yöneltilerek artık örgütün kirli emellerinde kullandığı, yüreği kin ve nefretle doldurmuş bir robot haline getirilir
SEVGİLİ GENÇLER,
Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz Siz almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız
Okula ilk girişinizle birlikte yeni tanıştıklarınıza dikkat ediniz

Korkmayınız ve sorunlarınızı doğru insanlarla paylaşınız

Uyanık olunuz Polisinizden her zaman yardım talep edebilirsiniz

Polis insan haklarının teminatıdır Gücünü yasalardan ve vatandaşlardan alır Unutmayın

UNUTMA !
TERÖR , GENÇLİĞİ VE ÜLKEYİ KARANLIĞA SÜRÜKLER
Ülkemizin bulunduğu coğrafyada süper bir güç olmasını engellemek isteyen ülkelerin kullandığı maşa terör örgütleridir
Terör örgütlerin eylemlerini gerçekleştirmede kullandığı kaynak ise gençlerdir
Ülkemizin mevcut problemlerinin çözümünün ise ; senin güç , kuvvet ve zekanı ülken için kullanmana bağlı olduğunu bilmelisin !
Sen !
Kendi geleceğin için ülkenin geleceğine sahip çık Bu halinle yeryüzünde nefretin değil sevginin yegane temsilcisi ol!

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com