Yurt Arkadaşlarım Ve Ben : )

Eski 05-24-2009   #1
Gözyaşı
Iconsiritik

Yurt Arkadaşlarım Ve Ben : )

Bu olay yurtta kalırken başıma geldi olay şöyle matrix filmi yeni geldiğinde sinamaya gittik ve arkadaşım bu filimden etkilendi ve bir yerden bir yere atlıyor ben metrix im diyordu daha sonra ben bir video aldım ve onda bir kaç kere daha izledi ve etkisi çoğaldı benim arkadaşımla beraber çocuğa gaz verdik o da havalara girdi bizle iddiaya girmeye kalktı iddia bir evden diğerine atlayacaktı ilk önce vazgeçti 1 hafta sonra yine aklına geldi atlamaya karar vermiş bizle atarisine bahse girdi bizde atlayamaz diye atla dedik çocuk birden kendini aşağı attı görenler intihar etti sandı aşağı indik arkadaşım yürüyemiyordu bizde çok korktuk hastaneye kaldırdılar iki ayağıda kırılmış polisler geldi biz de korku ve endişe vardı arkadaşımız bizi polise şikayet etmedi matrix e özendim dedi biz ziyaretine gittiğimizde atariyi kazandım getirin dedi halen ne düşünüyor : ) şimdi bizden daha iyi koşuyor sağlammış lakabıda matrix diye kaldı

Cevap : Yurt Arkadaşlarım Ve Ben : )

Eski 05-24-2009   #2
perisu_1907

:) matrix xD o zaman bu konudan bi ders çıkaralım eğer iki ayağımızda kırılırsa kaynayınca daha ii koşarız daha sağlam oluruz :D
p için tşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-07-2009   #3
empe123

Atariyi Aldınız Mı Peki?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-13-2009   #4
Gözyaşı

Evet aldık saten onu bekliyormuş : )

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com