Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi > Güzeller Kampı

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, gonullulerin, resimleri, resımleri, survivor, unluler, yarışmasının

2012 Survivor Yarışmasının Resimleri -Survivor 2012 Unluler Gonullulerin Resımleri

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2012 Survivor Yarışmasının Resimleri -Survivor 2012 Unluler Gonullulerin Resımleri

2012 Survivor yarışmasının Resimi-Survivor 2012 Unluler Gonullulerin fotorafları-2012 Survivor yarışmasının Resimleri -Survivor 2012 Unluler Gonullulerin resımleri

Hasan

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 yarışmasında, yarışmadan önce ayrılan Meter'in yerine Anıl dahil oldu

Survivor 2012 Ünlüler gönüllüler yarışması başlamadan ayrıldığını açıklayan Meter'in yerine yarışmaya dahil olan Anıl'ın hakkında bundan fazla bir şey bilinmiyor Anıl aynı zamanda yapılan oylamayla gönüllüler takımından ünlüler takımına geçti Anıl hakkındaki bilgiler daha sonra başlık altına eklenecektir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

2012 Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında gönüllüler grubunda yarışan yarışmacılardan ve daha yarışmanın fragmanı ekranlarda yayınlanırken dikkatleri üzerine çeken Cevher hakkında sizlere merak ettiğiniz biyografi bilgilerini sunuyorumSurvivor Cevher Kimdir?Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında gönüllü katılan erkek yarışmacı Cevher PekçiçekSurvivor Cevher Pekçiçek 22 yaşında ve öğrenci“Survivor’ı kaybetmek için burda olan var mı? Ben kazanmak için burdayım” diyerek survivora katıldı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

2012 Survivor Gönüllüler Hasan kimdir biyografi bilgileri sizlerleBana göre 2012 Survivor yarışmasının gönüllüler grubundaki en gizemli ve dikkat çeken isimlerinden biri HasanEminim ki gönüllüler birçok yarışı Hasan’ın katkılarıyla kazanacaktır Survivor Hasan hakkında sizlere edindiğim bilgileri aktarıyorumHasan 2012 survivor ünlüler gönüllüler oyununa katılan gönüllü erkek yarışmacıSurvivor Hasan Yalnızoğlu rizeli38 yaşındaki dansçı hasan
Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Marmara Üniversitesi Yöneticilik bölümünde okuduHasan yanlızoğlu Daha önce filmlerde de rol Oynamıştıişte rol aldıgı FilmlerTılsım Adası
Son Osmanlı Yandım Ali
Sen Ne Dilersen
Keloğlan Kara Prense Karşı
Karaoğlansportif ve güçlü fiziği ile gönüllüler arasında olan hasan daha önce anadolu ateşi dans grubunda da yer almıştı
survivor 2012 gönüllülere katılan hasan ın tanıtım da ki sözleri“Issız bir adada yaşamak için her şeyi yapabilirim”oldu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

2012 Survivor Gülen Sezmiş bilgileri sizlerle
2012 Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında gönüllüler grubunda yarışan Gülen Sezmiş hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgilerini sunar, kendisine yarışmada başarılar dilerim

Gülen Sezmiş Kimdir?
Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasının 2012 sezonunda gönüllüler arasında yer alan Gülen Sezmiş 1985 doğumlu, 167 boyunda ve 49 kilo
Eğitimi ise;
Akademi İstanbul Sinema Tv Mezunu (2006),
Müjdat Gezen Konservatuar Mezunu(2009),
Plato Film Okulu – Oyunculuk Eğitimi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

2012 Survivor ünlüler yarışmacıları Merve Büyüksaraç kimdir bilgileri sizlerle
Adını daha önce katıldığı Buzda Dans ile duyuran Merve Büyüksaraç, şu sıralar survivor 2012 ünlüler yarışmacıları arasında yer alıyor
Kendisini hakkında bilgi sahibi olmak isteyen hayranları için Merve Büyüksaraç’ın biyografi bilgilerinisunuyorum

Merve Büyüksaraç Kimdir?
Merve Büyüksaraç, 1990 yılında Ankara’da doğmuştur, boyu 1,78m’dir TED Koleji’nden mezun olduktan sonra Endüstriyel ve Moda dizayn bölümlerini okuyarak eğitimine devam etmiştir Merve Büyüksaraç resim ve takı yapmayı çok seviyor Sporla da yakından ilgileniyor, basketbol ve voleybol oynuyor Dansa karşı da özel ilgisi olan Merve Büyüksaraç özellikle cha cha cha, rumba ve oryantal danslara karşı meraklı Araba kullanmayı da çok seviyor Favori mutfakları ise Türk ve Çin
Merve Büyüksaraç 2006 yılında Türkiye Güzeli olup Türkiye’yi Dünya Güzellik Yarışmasında temsil etmiştir…
Merve Büyüksaraç 2007 yılında Buzda Dans yarışmasında yarışmıştır
Survivor Ünlüler Gönüllüler’in ikincisi olan Survivor 2012′ye katılan Merve Büyüksaraç yarışmaya katıldığı sırada 22 yaşında bulunmaktadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

012 Survivor Asena Erdem kimdir bilgileri sizlerle
2012 Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında gönüllüler grubunda yarışan Asena Erdem biyografi bilgileri sizlerle
Asena Erdem güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor Kendisine yarışmada başarılar dilerim

Asena Erdem Kimdir?
Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 yarışmasının gönüllülerinden olan Asena Erdem hakkında henüz çok fazla bilgi bulunmuyor Bilinenler; 2007 yılında İstek Acıbadem Lisesinden mezun olmuştur Ayrıca Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunudur Yarışmanın fragmanında söylediği “Kazanmak için dostlarımla düşman, düşmanlarımla dost bile olabilirim” sözüyle ne kadar iddialı olduğunu gösterdi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

2012 Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasında gönüllüler grubunda yarışan Hayim Kohen hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum
Kendisi hakkında çok detaylı bir bilgiye rastlamadım Ama ileriki zamanlarda reytinglere göre gönüllüler grubunda yarışan kişilerin biyografi bilgilerini ve resimlerini sitemizde ayrıntılı bulabilirsiniz

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 2012 sezonu gönüllüleri arasında yer alan Hayim Kohen 19 Mart 1986 tarihinde doğdu FMV Ayazağa Işık Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesinden mezun olmuştur
Hayim Kohen’in Survivor’daki sloganı ise: “Survivor bana hayatımda yaşayamayacağım bir tecrübeyi yaşayacağımı hissettiriyor”

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Survivor 2012 ünlüler yarışmacıları Nihat Alptuğ Altınkaya biyografisi sizlerle
2012 Survivor yarışmasına katılan ve ünlüler grubunda yer alan Nihat Alptuğ Altınkaya hakkında bilgi sahibi olmak isteyen hayranları için sanatçının biyografi bilgilerini sizler için paylaşıyorum

Nihat Alptuğ Altınkaya Kimdir?
Nihat Alptuğ Altınkaya 28 Eylül 1979 tarihinde Karabük’te doğdu Aslen fotomodel olan Altınkaya, profesyonel anlamda oyunculuk eğitimi almıştr: Ekol Drama Sanat Evi’nde Türkiye’de alanında otoriter olan ve ortak ideallerine kendilerini adamış uzman eğitmenler tarafından başta Ayla Algan ve İpek Bilgin olmak üzere Tiyatro Sanatı eğitimi almıştır
Nihat Alptuğ Altınkaya, Nilgül’ün Konuşamıyorum ve Sen adlı parçalarının klibinde, Funda Arar’ın Özledim parçasının klibinde, Yaşar’ın Sevda Sinemalarda adlı parçasının klibinde oynamıştır Kurtlar Vadisi, Binbir Gece, Menekşe ile Halil, Kahramanlar ve Yaprak Dökümü dizilerinde rol almıştır Çeşitli reklam filmlerinde oynamıştır
Nihat Alptuğ Altınkaya sporcu kişiliğiyle de tanınır Özellikle su sporlarına ilgi duymaktadır
Survivor Ünlüler Gönüllüler’in ikincisi olan Survivor 2012′ye katılan Nihat Alptuğ Altınkaya yarışmaya katıldığı sırada 33 yaşında bulunmaktadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Survivor 2012 ünlüler yarışmacıları Mustafa Topaloğlu biyografisi sizlerle
Survivor 2012 ünlüler tarafında yarışmacı olarak katılan ve isminin katılacağının açıklandığı zamandan sonra inanılmaz ilgi gören Mustafa Topaloğlu hakkında sizlere biyografi bilgilerini sunuyorum
Survivor 2012 Mustafa Topaloğlu ile çok renkli geçeceğinin garantisini sizlere verebilirim Normaldede zaten farklı bir karakteri ve espiri anlayışı olan Mustafa Topaloğlu’nu bakalım adada neler bekliyor

Mustafa Topaloğlu, son dönemde farklı tarzda şarkılar söylese de aslen Karadenizli türkücüdür Oy Oy Emine şarkısıyla yıldızı parlayan Mustafa Topaloğlu’nun bu albümü milyonlarca kişi tarafından alınmıştır Topaloğlu oyunculuk da yapmıştır
Mustafa Topaloğlu aynı zamanda ünlü müzik yapımcısı, Prestij Müzik kurucusu Hilmi Topaloğlu ile kardeştir Hilmi Topaloğlu geçirdiği bir rahatsızlık sonrası hayatını kaybetmiştir
Mustafa Topaloğlu, sıradışı hikaye ve konuşmalarıyla adından çok söz ettirmektedir Özellikle uzaylılarla ilgili konuşmalarından dolayı Uzaylı Türkücü Mustafa Topaloğlu olarak tanınır
Survivor Ünlüler Gönüllüler’in ikincisi olan Survivor 2012′ye katılan Mustafa Topaloğlu yarışmaya katıldığı sırada 55-60 yaş civarında bulunmaktadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

2012 Survivor gönüllüler Şansın Tokyay bilgileri sizlerle
2012 Survivor ünlüler gönüllüler yarışması başladı Gönüllüler grubundan Şansın Tokyay isimli yarışmacıhakkında şu ana kadar net bir biyografi bilgisi edinemedik

Önümüzde ki günlerde Şansın Tokyay ile ilgili daha detaylı bilgilere Kadinnet sayfasından ulaşabilirsiniz
Şansın Tokyay yarışmada aklına çok güvendiğini belirterek bayağı iddialı konuşmuş Bakalım önümüzde ki günlerde kendisiyle ilgili hangi akıl oyunlarını izleme şansını elde edecez

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

012 survivor Serhat Kimdir bilgileri sizlerle
2012 Survivor gönüllüler grubunda ki dikkat çeken isimlerden biri de Serhat Özcan
Kendisi hakkında çok fazla detaylı bilgi bulunmazken Kadinnet olarak sizler için survivor Serhat’ın yarışmaya girmeden önce yapmış olduğu röportajı bulduk
Bu keyifli röportajı sizler için paylaşıyor Serhat’a yarışmada başarılar diliyoruz

Survivor Serhat Kimdir? Serhat Özcan Röportajı
Serhat Özcan 27 yaşındaki mağaza işletmecisi
Serhat Bey bize biraz kendinizden bahseder misiniz?
1985 yılında Kartepe`nin Uzunbey Köyü`nde doğdum İlköğretimimi Rabak İlköğretim okulunda, liseyi Atılım Lisesi`nde tamamladım
Liseden sonra ne yaptınız?
Dünyaya gelen şanslı insanlar arasında olduğumu üniversite mülakatlarında anladım Sakarya Üniversitesi Spor Akademisi Rekreasyon Bölümü mezunuyum
Şu anda mezun olduğunuz bölümle ilgili bir iş mi yapıyorsunuz?
Ağabeyim Behlül Özcan ile birlikte çalışıyorum İkizliçeşme`de bir perdece dükkanımız var Boş zamanlarımda da kayak hocalığı yapıyorum
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ`a olan benzerliğiniz dikkat çekiyor…
Bunu sık sık duyuyorum Survivor`da aç kalma ihtimalimiz yüksek olduğu için yarışma öncesi epey kilo aldım Bu kiloları almadan önce Kıvanç Tatlıtuğ`a çok daha fazla benziyordum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

ödülünü de ünlülerden Alp'in kazanması ünlülerin motivasyonunu iyice arttırdı

GÖNÜLLÜLER ADASI

Gönüllülerin ilk 4
oyunu aldıktan sonra bu hafta bütün
oyunları kaybetmesi gerçekten
büyük bir hayal kırıklığına sebep oldu Hem morallerinin bozulması hem de açlığın etkisi ile diğer
oyunları da kaybettiler
Özellikle gönüllülerin son dokunulmazlık
oyununu kaybetmeleri tam bir çöküntüye sebep oldu Ayrıca Mustafa Topaloğlu'nun sürpriz bir şekilde gönüllüleri yarışmada yenmesi gönüllüler için tam bir sürpriz oldu diyebilirim

MUSTAFA TOPALOĞLU SÜRPRİZİ

Dokunulmazlık
oyununda ünlüler gönüllülere karşı 3 - 1 öndeydi 4 olanın kazanacağı yarışmada Mustafa Topaloğlu, gönüllülerden Hayim karşısında
büyük bir
başarı göstererek skoru 4 yapıp ünlülerin dokunulmazlık almasını sağladı Mustafa Topaloğlu'nun bu çıkışı hem ünlüleri hem de gönüllüleri şaşırttı Kimse ondan bu galibiyeti beklemiyordu ama Mustafa Topaloğlu her
zamankigibi ekip arkadaşlarını şaşırtmayı başardı

NİHAT - HASAN REKABETİ

Nihat ve Hasan'ın arasında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması başladığından beri bir rekabet söz konusu Her yarışta Hasan ile eşleşen Nihat, Hasan'ı yarışmaların hepsinde yenmeyi başarmış durumda Hasan'ın hırsı Nihat'ı yenmeyi başaramadı Nihat'ın gerek kondisyonu gerek ise çevikliği Hasan'ı yenmesini sağlayan önemli faktörler arasında yer almaktadır

ASENA MI GÜLEN Mİ?

Gönüllülerin dokunulmazlık
oyununu kaybetmeleri üzerine kendi aralarında yaptıkları oylama
sonucunda Gülen 4 oy, Asena 3 oy ve Begüm ise 1 oy aldı Bu oylama
sonucunda Gülen ve Asena halk SMS'ine kaldı Bu hafta kimin eleneceği belli olacak Gülen mi? Yoksa Asena mı? Bunun cevabını halk verece

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

bu programı çok sacma buluyorum daha ogretıcı daha anlamlı ınsanları uyutmayan daha cok hayatın gerceklerını yansıtan ogretıcı ve egıtıcı yayınlar lazım bu ulkeye bu sekılde uyutulup yıllarca bole geldık artık bıtmelı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

Teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com