Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
İsmi, eleştirelim, söyleyip, sanatçi

Bir Sanatçi İsmi Söyleyip Eleştirelim;)

Eski 09-07-2006   #1
mehlika sultan

Bir Sanatçi İsmi Söyleyip Eleştirelim;)

MESELA İLK BEN BAŞLICAM BİR SANATÇI İSMİ SÖYLİYCEM BENDEN SONRAKİ ONUN HAKKINDA ELEŞTİRİ YAPIP BAŞKA BİR SANATÇI İSMİ SÖYLİYCEKpleasantry
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #2
mehlika sultan

Pinar Altuğ?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #3
tatia27

Valla öle Yada Böle Her Insan Onun Hakkinda Konuşuyor Bence Insan Hayatina Giren Belirli Bi Ilişki Sayisi Yok Ama Hayatiniza Birlikte Oldugunuz Kişiyi Aldatarak Birilerini Almak Iyi Bişey Deil hoş Hatun Allah Var Işinide Ii Yapyor Bunun Dişinda Söylenecek Bişey Yok
Tarkan?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #4
90burcu

tarkan hmmm benim pek ilgilenmediğim biri ii işler yapıo ve yurtdışında da adımıızı çok ii duyuruogooodgooodgoood

gülşen

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #5
tatia27

tam anlamıyla kör o kız ya da başka emellerin peşinde 40 gönlüm olsa birini vermem reha muhtaraayrıca soyunarak biyere gelmek önemli deil ne demiş ajda aplamız vitrinime deil iklimime
seda sayan

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #6
stubborn

çok iyi kalpli biri geçen gün işkence gören bi kızı ziyaret etmiş
kadınlara falan program yapıodu galiba bn pek bakmıyorum kadınlar onu çok seviolar bana göre iyi kalpli bir kadın
Gülben Ergen

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2006   #7
mehlika sultan

gülben ergen gerçekten işi ve ailesini çok seviyor annelikte ona çok yakışcakbirşeyi yaparken ona çok emek vererek yapıyor ve çok güler yüzlü biriama tek kötü huyu etrafa biraz fazla karışması
ARDA KURAL?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-08-2006   #8
kime ne

başarılı bir oyuncu ama zırt pırt dizi değiştirip duruo hiç bir dizide sonuna kadar oynadığına sahit olmadım ben bide leonardo ya benzio diolar alakası yok bencee ama kendi çapında da yakısıklı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2006   #9
stubborn

sanatçıyı yazmamışsın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2006   #10
mehlika sultan

sanatçıyı yazmayı unutmuş ama önemli değil ben yazim

KENAN DOĞULU?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2006   #11
tatia27

özel bi hava var ya o çocukta sempatik bi yüz çok yeniledi ve geliştirdi kendini,anteptyken hatırlıyorumda aman allahım ayrıca çocukta ışık var dünyayada açılır bence
yıldız tilbe?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2006   #12
90burcu

amann tanrımm ses desen ondaaarüküşlük desen ondaakalite desen ondaaşarkıları süperhele dansıı muhteşemmii hoş kadınngrin

müslüm gürses

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2006   #13
mehlika sultan

çok ii bir insan ve şarkı söylerken çok damardan sölüo:)ama pek sanatçı olarak dinlemem tarzım değilgerçektende baba yani

yonca evcimik?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-12-2006   #14
tatia27

Valla Helal şarap Gibi Kadin Valla Bende Aynen öle Olacam 40 Ta Yaşasam Genç Kiz Gibi Kalacam hareketli Civil Civil
Petek Dinçöz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2006   #15
angel_from_hell

sanatçı ismi yazmıycak mıydık yaa bence sanatçı değil

kemal sunal

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com