Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Öldüren, İlginç, Şiiri, annesini, kizin, yaşindaki

Annesini Öldüren 16 Yaşindaki Kizin İlginç Şiiri

Eski 03-12-2007   #1
rebellious23

Annesini Öldüren 16 Yaşindaki Kizin İlginç Şiiri

Cinayetin işlendiği evi ve cesedin bulunduğu yeri gösteren yeğen Ayhan Karabüber, salondaki koltuğun üzerinde bulunan çatalın normal kullanıldığı takdirde eğilmeyeceğini ifade ederek, "Burada eğlence daha başlamamış Biraların hepsi içilmemiş Normal bir insan yarım saatte bir sigara içse bu kadar fazla sigara içemez Kaşıklar dahi henüz kullanılmamış SS ile annesi arasında son 1 haftadır kredi kartlarını fazla kullanması nedeniyle sorun vardı Arkadaşları da belli başlı kişilerdi Hepsinin evden çıkmış olması bize topluca işlenmiş bir cinayet olduğunu düşündürüyor SS babasıyla da görüşüyordu Görüşmelerinde bir problem yoktu Cinayetin arkasında annesinin emekli maaşının olması ve mal varlığının olması var diye düşünüyorum" dedi

Karabüber duvarda asılı olan şarkıcı Eminem'in posterlerini göstererek, "Satanist dediler Eğer SS satanistse bu kasetleri satan, bu fotoğrafları çeken herkes satanisttir" şeklinde konuştu
Emine Özdamar'ın kardeşi Osman Özdamar da, kardeşinin öldürtüldüğünü iddia ederek, "Bu planlanmış bir olay Çocuk babası tarafından yönlendirilmiş Bir kişinin yapacağı iş değil 16 yaşında kız çocuğunun yapacağı şey değil Komplo daha önceden hazırlanmış ve aynen uygulanmış" diye konuştu

SS'nin odasında bulunan bir kağıtta, "Burada çocukça korkularım tarafından bastırılmış olmaktan çok yoruldum Eğer gitmek zorundaysan hemen gitmeni dilerim Çünkü varlığın hala buralarda dolanıyor ve beni yalnız bırakmayacak Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor Bu acı fazla gerçek Zamanın silemediği çok fazla şey var Ağladığında tüm gözyaşlarını silerdim Çığlık attığında tüm korkularınla savaşırdım Tüm bu yıllar boyunca elini tuttum Fakat hala bana tamamen sahipsin Sen beni tınlayan ışığınla büyülerdin Şimdi geride bıraktığın hayat tarafından bağlandım Yüzün benim bir zamanlar tatlı olan rüyalarımı ziyaret ediyor Sesin akıl sağlığımı kovaladı Bu yaralar iyileşecek gibi görünmüyor Bu acı fazla gerçek Zamanın silemediği çok fazla şey var Kendime, gittiğini söylemek için çok uğraştım Ama hala benimle olmana rağmen baştan beri yalnızım" sözleri yazılıydı
-alıntıdır-

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com