Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
910a, anlatim, bakış, opera, resimli, yakın

OPERA 9.10'a yakın bakış Resimli Anlatim

Eski 08-17-2007   #1
ceza_66
icon111

OPERA 9.10'a yakın bakış Resimli Anlatim

Öncelikle yukarıdaki adresten indirdiğimiz Opera'yı Türkçe'leştiriyoruzDil dosyası için Tıklayınızindirdikten sonra Operanın bulunduğu klasöre kopyalıyoruz Daha sonra Web tarayıcımızın üst menüsünden ; Tools>Preferences bölümüne geliyoruz

Details bölümüne tıklıyoruz Karşımıza tarayıcımızın dil seçeneklerine Türkçe'yi ekleyeceğimiz bölüm çıkıyor Buradan "choose" diyoruz ve Türkçe dil dosyasını koyduğumuz dizini buluyoruz ve dil dosyamızı seçiyoruz

Sonra "add" butonuna tıklıyoruz ve açılan "accept language" penceresinden kullanmak istediğimiz dil olan "Turkish" i seçiyoruz

OK ve OK dedikten sonra Operamız Türkçe oluyor

Aşağıdaki Opera temalarını isimlerinin üzerine tıklayarak yükleyebilirsiniz Üzerine tıkladığınızda şu şekilde bir işlem çubuğu ile karşılaşacaksınız

İşlem tamamlanınca, tarayıcınız indirdiğiniz temayı kullanmaya başlar Ve size bu görünümü saklamak isteyip istemediğnizi sorar Evet derseniz temayı kullanmaya başlayabilirsiniz İstediğiniz zaman da üst menüden araçla>görünüm ü seçerek değiştirebilirsiniz Yüklenen temayı beğenmediyseniz, aşağıdaki seçeneklerden hayırı seçin Temanız eski haline dönecektir Bütün Temalar Türkçe desteklidir Yukarıda anlatılan işlemlerin gerçekleşebilmesi için, Opera web tarayıcı kullanarak temaları indirmelisiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com