Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Matematik / Geometri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
konusu, ödev

Ödev Konusu

Eski 10-15-2007   #1
Ergenekon

Ödev Konusu

Ne Kadar Eder?
1945’te X bir araba kazasında öldü ve mal varlığına yerel idarelerce el konuldu Kanuna göre, varlığın 1/3 ü karısına ve 2/3 ü çocuklarına verilecekti 4 çocuğu vardı Gelecek 4 yılda, 4 çocuktan 3 ü hisselerine düşeni annelerine 1300’er $ karşılığında sattılar Başlangıçtaki mal varlığı 75,43 dönüm araziydi Bu hafta, 4 çocuk vasiyetnamenin doğruluğunu kanıtlayan resmi belgede belirtilen meşru mirası için mahkemeye başvurdu Hakim 4 çocuk lehinde karar verdi ve kendisine parasal tazminat verilmesini kararlaştırdı
Tazminatı belirlemek için matematiksel modelleme prensiplerini kullanarak bir model oluşturun Buna ilaveten, mahkemeye nedenlerinizi açıklayan bir sayfalık bir özet hazırlayın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com