Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Spor

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alacak, batshuayi, bedava, dursun, mourinhonun, Özbek, prensini, yetmedi

Batshuayi Yetmedi, Dursun Özbek şimdi de Mourinho'nun Prensini Bedava Alacak

Eski 4 Saat Önce   #1
Şengül Şirin

Batshuayi Yetmedi, Dursun Özbek şimdi de Mourinho'nun Prensini Bedava Alacak

Batshuayi yetmedi, Dursun Özbek şimdi de Mourinho'nun prensini bedava alacak

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ Süper Lig'de dengeleri değiştirecek transfer hamlesi patladı Galatasaray'ın gözü Fenerbahçe'nin yıldızında Yaz transfer döneminde Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michy Batshuayi'yi kadrosuna katan Galatasaray, sezon sonu ezeli rakibinden bir transfer daha yapabilir Sarı Kırmızılılar, Fenerbahçe'nin elinden kaçırmak istemediği yıldızı ile ciddi bir şekilde ilgileniyor İşte detaylar

•Süper Lig'de son iki sezonun şampiyonu Galatasaray, flaş bir operasyonla Michy Batshuayi transferini bitirmişti Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren golcü futbolcu, 2024/25 sezonu yaz transfer döneminde Sarı Kırmızılı ekibin yolunu tuttu

Cimbom'un ilk transferi olan Belçikalı, "Galatasaray zaten birkaç seneden beri beni istiyordu Kaderin bizi bir araya getirdiğini düşünüyorum

Galatasaray benim olumlu performans göstermem için buraya çağırdı ve bana güven duydu Buna karşılık yapmam gerekenleri yerine getireceğim" demişti

Transfer duyurusunda yapılan gönderme ise dikkat çekmişti Galatasaray'ın sosyal medya hesaplarında Samandıra Can Bartu Tesisleri'ni gösteren bir video ile yapıldı

Bu video, Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Selahattin Baki'nin, Sebastian Szymanski transferi sırasında söylediği "Florya'nın kalbinden aldık" sözlerine gönderme olarak yorumlanmıştı

2026-2027 sezonu sonuna kadar Galatasaray ile sözleşme imzalayan Batshuayi, "Çok mutluyum Galatasaray, büyük bir kulüp Çok sık şampiyonluk yaşayan bir takım ve bu, bir oyuncu için çok önemli

Galatasaray, birkaç seneden beri beni istiyordu Kaderin bizi bir araya getirdiğini düşünüyorum Allah'ın yardımıyla bu formayı giyeceğim Gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı

Fenerbahçe Asbaşkanı Acun Ilıcalı, Jose Mourinho’nun raporu doğrultusunda Belçikalı forvet Michy Batshuayi’yle yola devam etmeme kararı aldıklarını söylemiş, "Taraftarlarımızın bunu da bilmesini istiyorum Biz arzu etseydik Batshuayi'yi takımda tutardık" ifadelerini kullanmıştı

Michy Batshuayi'nin Fenerbahçe'deki opsiyonu, ilk 11'de yeterli maç sayısına ulaşmadığı için devreye girmemişti Tecrübeli forvet, rotayı Samandıra'dan Florya'ya çevirirken Galatasaray, Fenerbahçe'nin bir yıldızına daha göz dikti İşte detaylar

Fenerbahçe’de yönetimin gündemlerinden biri, sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncular Yaşları ilerleyen Dzeko ve Tadic konusunda aceleci davranılmayacak Ancak İrfan Can Kahveci ve Bright Osayi-Samuel için Sarı-Lacivertliler elini çabuk tutmak istiyor

k
Nijeryalı yıldıza İngiltere’den talipler var Öte yandan Galatasaray’ın da bu transfer için sezon sonunu beklediği iddiası son dönemde gündemde

Fenerbahçe Yönetimi, 26 yaşındaki oyuncuyu bedava kaptırmamak için yeniden görüşme masasına oturmaya hazırlanıyor

Samuel’in senelik 25 milyon Euro’luk maaş talebi nedeniyle orta yol bulunamamıştı Yönetim, başarılı sağ bekin menajeriyle kısa süre içinde yeniden masaya oturmayı planlıyor Samuel’in milli takım kampından dönmesinin ardından da kendisiyle bir görüşme gerçekleştirileceği öğrenildi

Bright Osayi-Samuel, 2020-21 sezonunun ocak ayında, o dönem sözleşmesi biteceği için sadece 500 bin Euro’luk bonservis bedeli ödenerek QPR’den transfer edilmişti Fenerbahçe’ye gelmeden önde kanatlarda bir hücum oyuncusu olarak görev yapan Samuel, Pereira ile birlikte sağ beke geçmişti

26 yaşındaki futbolcu Sarı Lacivertliler ile çıktığı 145 resmi maçta 7 kez gol sevinci yaşadı ve 14 asist yaptı Nijeryalı sağ bek bu sezon ise sakatlık ve ceza nedeniyle 12 remi maçın sadece 6’sında oynayabildi

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com