Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
avcılar, ilköğretim, istanbul, okulu, rıdvan, vali, yenişen

Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar

Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu Hakkında -Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu Tanıtım - Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim OkuluResimleri - Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu İletişim

Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu İstanbul Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Vali Rıdvan Yenişen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: VALİ RIDVAN YENİŞEN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: MUSTAFA KEMALPAŞA MAHLALE SOKNO:58 AVCİLAR / İSTANBUL
Telefon Numarası: 2124236212
Faks Numarası: 2124236212

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

okul hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com