Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Komik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evde, hanımları, yapar

Ev Hanımları Evde Ne Yapar?

Eski 08-23-2008   #1
Equinox

Ev Hanımları Evde Ne Yapar?

Adam akşamleyin iş çıkışı eve geldiğinde evin bahçesinin karmakarışık olduğunu görmüş
3 çocuk da bahçede çamurlar içinde oynuyormuşBoş yemek kutuları ve içecekler etrafa saçılmış
Karısının arabası garaj kapısının önünde, bir kapısı açık ve yamuk halde parkeder durumdaymış

Evin içine girdiğinde durum daha vahim şekle dönüşmüşGirişteki halının bir kenarı kıvrılmış, havaya kalkmış ve abajur sehpanın üzerine devrilmişSalondaki televizyonun sesi sonuna kadar açık halde çizgi film kanalındaymış, televizyonun üzerine bırakılan yarısı içilmiş meyve suyu ha döküldü ha dökülecek vaziyetteymiş

Oturma odasında yerler oyuncaklar ve çocuk elbiseleriyle kaplıymışMutfağa girdiğinde lavabonun sabah kahvaltısı bulaşıklarıyla dolu olduğunu görmüşAyrıca kırılmış bir bardağın parçaları masanın altında duruyormuş

Üst rafa yöneldiğinde merdivenlerdeki elbiseleri fark etmiş Telaşla karısının başına kötü birşey gelmiş olabileceğini ya da hastalandığını düşünerek hızla koşmaya başlamışMisafir odasına girdiğinde karısını uzanmış halde kitap okurken bulmuşKarısı kocasını görünce okuduğu kitaptan başını kaldırmış, hafifçe gülümsemiş ve gününün nasıl geçtiğini sormuş

Adam cevaplamış:'Her zaman ki gibi! ' Ardından şaşkınlıkla sormuş:'

Ne oldu bugün böyle?'

Karısı tekrar gülümseyerek ' Sen hergün eve geldiğinde bütün gün ne yaptın ki demez miydin

'Evet'

'Güzel Bugün her gün yaptıklarımı yapmadım'

Cevap : Ev Hanımları Evde Ne Yapar?

Eski 08-23-2008   #2
sudenaz

kadın süper bir cvp vermiş aslında ama bu kadarda rahat olunmaz ki cnm=)ben dayanamam valla her yer dağınık durcak sen orda yatıp kitap okuycan oh ne ala o kadının kocası falan olmamışım allahdan=)

tşkler equinox

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-04-2008   #3
bonsoir

Akşama kadar ne iş yaptınız ki rahat rahat oturuyosunuz demelerine karşı beylere güzel cevap vermişyapmadıklarıylaakşam eve geldiklerinde temiz ve düzenli ev sıcak yemek yapılmadan önce hanımların ne ile uğraştıklarını görsünler:65:56
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-04-2008   #4
gothicc_girll26

iLqnç qeLdii
ama bn dayanamam öLe bi ewde yasamayı kaLdıramazdm S
tşkLr(

işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-04-2008   #5
kezban

söz konusu birilerine birşeyler anlatmaksa ben dayanabilirim doğrusukadın bu işi adet haline getirmediği sürece problem yok demektir:D
konu için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com