Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çıkan, gerçeği, haberlere, site, surveys

A.W Surveys Gerçeği.. ( Haberlere Çıkan Site)

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

A.W Surveys Gerçeği.. ( Haberlere Çıkan Site)

Arkadaşlar az önce arkadaşımdan bir haber aldım işte bu haber :

-Arkadaşa dedimki bu siteye gir üye ol 1 $ kazandır bana dedim,
-Çocuk girdi annesi gelmiş buna demişki sakın üye olma o siteye demiş haberlere çıktı bu site bi çocuk paypal hesabına yüklemiş parayı ve ertesi gün evine haciz gelmiş çocukta intihar etmiş demiş annesi

Bunu arkadaşın bana soylemesiyle hesabımı kapatmam bir oldu 67$ vardi hiç riske girmedim ve kapattım giderim paşa paşa ptt ye yatırırım parayı alırım premi hem garanti hemde risk yok
Sizde bu AW Surveys sitesine üye olmayın olduysanız anında kapatıp modeme ve pc ye resi çakın bu devirde kim kime 75 $ (132 TL) verir biraz aklınızı çalıştırın hayatınız kararmasın

KONU YETKİLİLER TARAFINDAN SABİTLENİRSE SEVİNİRİM!

Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com