Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
haydi, kartalım

Haydi Kartalım:)

Eski 11-06-2007   #1
Özlem

Haydi Kartalım:)

Haydi Kartalım!

Liverpool fatihi Beşiktaşımız, Şampiyonlar Ligi A Grubu 4 maçında bugün Liverpool ile deplasmanda karşılaşacak Siyah-beyazlılar, İngiliz devini bir kez daha yenip, grupta iddiasını sürdürmek istiyor Anfield Road Stadı'nda 2145'te başlayacak maçı STAR TV naklen yayınlayacak! Haydi Kartalım! İnönü'nün çimlerine gömdüğün Liverpool'u bu kez pul gibi yapıştır Anfield'ın çimlerine!
Korkmuyoruz
"Liverpool'a sıkıntılarla ve moralsiz geldik Ancak bunları asla mazeret yapmam Korkmadan ve kapanmadan oynayacağız"
Siyah-beyazlı ekibin genç teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Liverpool'dan çekinmediklerini söyledi FBahçe maçından hem psikolojik hem fiziksel olarak yorgun çıktıklarını, ayrıca Tello, Nobre, Gökhan Zan, Serdar Kurtuluş ve İbrahim Akın'ın sakatlıkları nedeniyle kadroda yer almadığını belirten Sağlam, "İngiltere'ye

bu sıkıntılarla geldik Ancak bunları asla mazeret kabul etmiyorum Çünkü futbol sahada 11'e 11 oynanıyor" dedi
ZAFER YÜREK İŞİDİR

Sağlam, iki kulüp arasında güç ve ücret dengelerinin farklı olmasının çok önemli olmadığını İstanbul'da kanıtladıklarına belirterek, "Yüreğini sahaya koyan, içerde de kazanır, dışarıda da Şu sözü verebilirim, korkmadan ve kapanmadan oyun felsefemizi sahaya yansıtacağız Girdiğimiz pozisyonları değerlendirelim yeter Zor olacak ama başaracağız" diye konuştu

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Haydi Kartalım:)

Eski 11-06-2007   #2
RaHaTSiZ

~~ Kalbimiz beşiktaşla bu gece ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-06-2007   #3
Özlem

Alıntı:
RaHaTSiZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
~~ Kalbimiz beşiktaşla bu gece ~~
evetttt, inşallah zaferle döneriz hep fener mi haksız yenecek bizi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-06-2007   #4
RaHaTSiZ

~~ :)) Yau bırakın feneri artık konuşmaya bile gerek duymuyorum o takım hakkında herşey ortada eşiniz kızıcak şimdi belki :)) amaaa Ergenekon daha öncede dediğim gibi; siz ancak şakır-şukur-şıkırdarsınız anladın sen onu xD ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-06-2007   #5
Ergenekon

Alıntı:
~~ :)) Yau bırakın feneri artık konuşmaya bile gerek duymuyorum o takım hakkında herşey ortada eşiniz kızıcak şimdi belki :)) amaaa Ergenekon daha öncede dediğim gibi; siz ancak şakır-şukur-şıkırdarsınız anladın sen onu xD ~~
futbol bu, oynayan kazanıyor, şakır şakır futbol oynadık ama bu gece gönlümüz kartaldan yana
rahatsız senin forma ne oldu bir sözün vardı sarı lacivert çubuklu, unutturma arada

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-06-2007   #6
Özlem

Alıntı:
kartal oldu mu kimseyi gözüm görmez, onlar hakemle maç kazandı biz bu gece oyanayıpkazanacağız, "Kartallar Yüksek Uçar":))))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-06-2007   #7
puslu

Bizim kardeş takım beşiktaş kesinlikle katılıyorum Özlemcim iddaaya gireceğim Ergenekon ile fakat o bu sıra bayağı iyi iddaada:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-06-2007   #8
[KAPLAN]

Umarım iyi oynar ve haklı bir galibiyet alırız Beşiktaş'a gönülden başarılar dilerim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-06-2007   #9
RaHaTSiZ

~~ Ergenekon o maçın hakkı beraberlik hatta beşiktaşın kazanması gerekiyordu ki sana nasıl bir forma ile resim çekilip buraya koyacağımı söyledim xD ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-06-2007   #10
Ergenekon

evet rekabetimiz sadece yurt içinde ve seviyeli bizim, yurt dışında kim oynuyorsa o takımın taraftarıyız, Beşiktaşa gönülden başarılar, ancak zor maç, gönül ayrımantık ayrı
puslu iddiaya varım geçen maç da iki netice size vermiştim, beraberlik ve galibiyet sizin, beşiktaş mağlubiyeti benim, beşiktaş puanla çıkamaz o maçtan, birazcık mmuhitimizde futboldan anlar biliniriz:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-07-2007   #11
puslu

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet rekabetimiz sadece yurt içinde ve seviyeli bizim, yurt dışında kim oynuyorsa o takımın taraftarıyız, Beşiktaşa gönülden başarılar, ancak zor maç, gönül ayrımantık ayrı
puslu iddiaya varım geçen maç da iki netice size vermiştim, beraberlik ve galibiyet sizin, beşiktaş mağlubiyeti benim, beşiktaş puanla çıkamaz o maçtan, birazcık mmuhitimizde futboldan anlar biliniriz:)

Ne yazıkki yine kaybeden taraf oldum eee iddaaya gireceksem niye kendi takımın adına girmiyorum buda bana ders olsun:sm_mad:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-07-2007   #12
Ergenekon

Sana Dar Gelmeyecek Mezarı Kimler Kazsın
Gömelim Gel Seni Tarihe Desem Sığmazsın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-07-2007   #13
puslu

Tı tı tı hiç yakışmıyor size pravakatörlük:cx::rtfm::thumbdown:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-07-2007   #14
Ergenekon

Alıntı:
puslu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tı tı tı hiç yakışmıyor size pravakatörlük:cx::rtfm::thumbdown:
eski bir karikatürde buldum,rahmetli Altan Erbulak buna benzer bir karikatür yapmış, Türkiye_İngiltere maçını Türkiye 8-0 kaybedince, kalede de Yaşar vardı, benin 8 biraz büyük oldu ama, beşiktaş çok kötüydü

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com