Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
eistein, şoförü

Eistein Ve Şoförü

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Eistein Ve Şoförü

Einstein konferanslarına hep özel soförü ile gidermiş Yine bir konferansa gitmek üzere yola çıktıkları bir gün soförü Einstein'a;
-" Efendim, uzun zamandır siz konuşmanızı yaparken ben de arka sıralarda oturup sizi dinliyorum ve neredeyse söyleyeceğiniz her şeyi kelimesi kelimesine biliyorum" demiş Einstein gülmseyerek ona bir teklifte bulunmuş:
- " Peki, şimdi gideceğimiz yerde beni hiç tanımıyorlar O halde bugün palto ve sapkalarımızı değiştirelim, benim yerime sen konuş, ben de arka sırada seni dinlerim" Soför, gerçekten çok şahane ve başarılı bir konuşma yapmış ve sorulan bütün soruları doğru cevaplamış Tam yerine oturacağı sırada bir kişi, o güne kadar konferansta sorulmamış ağır bir fizik sorusu sormuş Soför, hiç duraksamadan soruyu soran kişiye dönüp:
-" Böylesine basit bir soruyu sormanız gerçekten çok garip" demiş Sonra da salonun arkasında oturan Einstein'i işaret ederek söyle devam etmiş:
-" Şimdi size arka sırada oturan soförümü çağıracağım ve sorduğunuz soruyu, göreceksiniz, o bile cevaplayacak"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com