Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dilekçe, eğitim, ilçe, milli, müdürlüğüne, yazılır

Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe Nasıl Yazılır? İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe Nasıl Yazılır? İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE
(KENDİ BULUNDUĞUNUZ YERİ YAZINIZ)

'DA 6/B SINIFINDA OKUYAN BİR ÖĞRENCİYİM OKULUMUZDA SPOR SALOONU OLMADIĞI İÇİN BELİRLİ HARKETLERİ(TAKLA,UZUN ATLAMA GİBİ)YAPAMIYORUZBU YÜZDEN BEDEN EĞİTİMİ DERSİNİN SAĞLIKLI GEÇMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM
GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZİ ARZ EDERİM

//2011

(İMZA)

(AD,SOYAD)

ADRES:
SOKAK APT
DAİRE/KAT

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Ilçe milli eğitim müdürlüğüne

? 'da? Sinifinda okuyan bir öğrenciyim okulumuzda akilli tahtalar olmadiği için rahat ve düzgün bir şekilde ders işleyemiyoruz Gereğinin yapilmasini bilgilerinize arz ederim

02/14/2011

imza

ad soyad:?

Adres:?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Demet orak kartal / esentepe imkb kız teknık ve meslek lıssesi bu okulda 4 yıl acık ögretım okudum oyuncak yapımı ogretmenım eylem hanım bana haksızlık ve notumu caldı bu ogretmen sınav ıcın dolgu oyuncak ıstedı 3 tane bu dolgu oyuncak 3 sınavı etkılıyor burda bana yapılan haksızlıgı sızınle paylasmak ıstıyorum 1 sınavım 50 2 sınavım50 3 sınavım ıse 60 ama eylem ogretmen sısteme gecırırken 3 notuma 0 vermıs benım hakettıgım not bu degıl aılem benı zarzor okula yolluyo bu ogretmen benım hakkımı yedı benım yaptım bu sınav sonucu benım degıl benım hakettıgım bu degıl ben hem okuyup hem calısan bır kızım aıleme yardım ve kendımı kımseye muhtac etmeme ıcın calıstım ben fabrıkada calısıyordum gece 9 da gelıyordum oyuncak yapımı sınavımdan kalmım dıye gece 12 1 e kadar yapıodum azıcık elınızı vıcdanıza koyupta bu haksızlıga sızce barındırırmısınız bu ogretmenı okulda
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

demet orak´isimli üyeden Alıntı

Demet orak kartal / esentepe imkb kız teknık ve meslek lıssesi bu okulda 4 yıl acık ögretım okudum oyuncak yapımı ogretmenım eylem hanım bana haksızlık ve notumu caldı bu ogretmen sınav ıcın dolgu oyuncak ıstedı 3 tane bu dolgu oyuncak 3 sınavı etkılıyor burda bana yapılan haksızlıgı sızınle paylasmak ıstıyorum 1 sınavım 50 2 sınavım50 3 sınavım ıse 60 ama eylem ogretmen sısteme gecırırken 3 notuma 0 vermıs benım hakettıgım not bu degıl aılem benı zarzor okula yolluyo bu ogretmen benım hakkımı yedı benım yaptım bu sınav sonucu benım degıl benım hakettıgım bu degıl ben hem okuyup hem calısan bır kızım aıleme yardım ve kendımı kımseye muhtac etmeme ıcın calıstım ben fabrıkada calısıyordum gece 9 da gelıyordum oyuncak yapımı sınavımdan kalmım dıye gece 12 1 e kadar yapıodum azıcık elınızı vıcdanıza koyupta bu haksızlıga sızce barındırırmısınız bu ogretmenı okulda

Öncelikle azminizden dolayı sizi tebrik ediyorum Malesef günümüzde bu denli haksılığa uğrayan bir çok mağdur öğrenciler var bu sorununuzu milli eğitim müdürlüğüne hatta gerekirse başbakanlık internet adresine bile yazmanızı tavsiye ediyorum eskisi gibi değil tüm yazılanlar okunuyor elerinden geldiğince sorunuza cevap vermeye çalışıyorlar keşke size daha fazla yardım edebilseydim aşşağıda vereceğim yerlere girerek sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı oraya da yazarak yardım isteyiniz

::TC MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI::

:::<<< | BAŞBAKANLIK ANA SAYFA |>>>:::

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

sayın bakanım şu an benim kızım ilk okula başlayacak ama kayıtlı olduğu okul bize ıssız ve sapa ve uzak biz sekseninci yıla gitmesini isktiyoruz yoksa babası göndermiyecek lütfen bizi madur etmeyin
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

Kayıtsız Üye´isimli üyeden Alıntı

sayın bakanım şu an benim kızım ilk okula başlayacak ama kayıtlı olduğu okul bize ıssız ve sapa ve uzak biz sekseninci yıla gitmesini isktiyoruz yoksa babası göndermiyecek lütfen bizi madur etmeyin

Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe ile şikayetlerinizi aşşağıdaki linkten ulaşarak yapınız

::TC MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI::

:::<<< | BAŞBAKANLIK ANA SAYFA |>>>:::

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe Nasıl Yazılır? İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe

Eski 12-12-2017   #7
Kayıtsız

Cevap : Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe Nasıl Yazılır? İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe

Sayin bakanim ben uzakta okuyorum
Nakil yapiyoruz cikmiyor
Saat 5 te kalkiyorum 3 saat yoldayim
Geregini arz ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com