Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hazırlamak, resimli anlatım, sp2

Xp Sp2 Cd Hazırlamak &Quot;Resimli Anlatım&Quot;

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Xp Sp2 Cd Hazırlamak &Quot;Resimli Anlatım&Quot;

Pratik SP2 CD hazırlamak için:
*Ön Hazırlık*
*Update Güncelleme*
*Cd Oluşturma*

*Ön Hazırlık*

İlk önce ön hazırlık yapıyoruz Güncel bir nero programı teğmin ediyoruz Aşada 2 liinkteki yazılımlarını indiriyoruz
Link içinWindows XP SP Türkçe Download (265 MB)
Link içinBootbin

XRMHOEM_TR d: dizininde xpcdsp2 klasör oluşturup, kopyalıyoruz

indirdiğimiz dosya ismi uzun olduğu için sp2exe olarak değiştiriyoruz Aynı d: dizinine kopyalıyoruz, sp2exe

*Update Güncelleme*

Başlat/Çalıştırdan şu komutu yazıyoruz:

D:sp2exe /integrate:d:xpcdsp2

Update yani güncelleme tamlmış oluk

*Cd Oluşturma*

bootbin doyasınıda d: dizininde xpcdsp2 klasör kopyalıyoruz İlk resimde göreceksiniz aynen uyguluyorsunuz boot bin yer göstermeyi

Bu 4 resimdeki tüm ayarları yapın ve dikat edin nero göz atıcıdan d:xpcdsp2 açın içindeki tüm dosyalarıda cd basılacak alana sürükleyin ve son kez bu 4 resimdeki ayarlara bakın öyle işlemi yapın Bu işlemler sırasında hata yaparsanız cd'yi oluşturamazsınız

Bu pratik anlatım tamamen yesghost tarafından uygulanmış ve sunulmuştur Ayrıca hiç bir sorumluluğuda kabul etmiyorum Hazırlamayı anlayın ondan sonra uygulamaya geçin kolay gelsin

Püf noktaları çalıştıra bunu D:sp2exe /integrate:d:xpcdsp2 kopyalaya bilirsiniz aynı işlemleri d: dizinine yapın yada başka dizinede yapabilirsiniz komut değişikliğe urayacak ona göre ades tayin edin

cd de boş alan olucak isterseniz başka şeylerde ilave edebilirsiniz klasör oluşturun örnek SUPPORT klasörün içine olabilir başka yerlerde olmasın

xp cd içinde G:SUPPORTTOOLS bunun içinde DEPLOYCAB dosyası var açın setupmgrexe açın uygulaması çok basittit diskete kaydedin xp kurulumunda oluşturduğunuz disketi koyun artık arkanıza yaslanıp sadece kurlumu izleme fırsatı yakalarsınız KOLAYGELSİN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com