Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Dilekçe Örnekleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dilekçesi, izin, yazılır, yıllık, örneği

Yıllık İzin Dilekçesi Örneği - Yıllık İzin Dilekçesi Nasıl Yazılır

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

yıllık izin dilekçe,
yıllık izin dilekçesi nasıl yazılır,
yıllık izin dilekçe örneği

YILLIK İZİN DİLEKÇE ÖRNEKLERİ -1

……………………………… /…/……
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜGÜ’NE

…………………………… adresinde kurulu işyerinizde ………………………… sigorta sicil nosu ile ……………… departmanında çalışan işçilerinizdenim ………………yılına ait yıllık ücretli iznimi …/…/…… ve ……/…/…… tarihleri arasında kullanmak istiyorum,
Gereğinin yapılmasını arz ederim
Saygılarımla,

Adı Soyadı

İmza-Tarih

İzin Çıkış Tarihi :
İzin Dönüş Tarihi :
Yol İzni (Ücretsiz) : … (Gün) Talep Edilmiştir/ Talep Edilmemiştir
İzin Kullanacağım
Adres :
Telefon :

YILLIK İZİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ -2

…………………… İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE

Müdürlüğünüze bağlı …………………………… sağlık ocağı/evinde vekil ……… olarak görev yapmaktayım 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 175 inci maddesi gereğince bu kanunla memurlara tanınan sosyal haklardan faydalandırıldığım halde yıllık izin, mazeret izni, hastalık izni ve aylıksız izin hakkım bulunmamakdır
TC Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığının 13/07/2006 tarih ve B021DPB012/13380 sayılı görüş bildiren raporunun da dikkate alınarak tarafıma yıllık izin, mazeret izni,doğum izni, hastalık izni ve aylıksız izin hakkı tanınması ve sağlanmasını arz ve talep ederim/09/2011

YILLIK İZİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ -3

Yıllık İzin Talep Dilekçesi

………………… Yılına ait yıllık iznimi …… Gün olarak ……………………… tarihleri arasında kullanmak istiyorumAyrıca yolda geçecek süreleri karşılamak amacıyla ……………… gün ücretsiz izin talep ediyorum
Bilgilerinize arz ederim
İşçi /Adı Soyadı /Tarih/ İmza

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com