Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hayalet, otostopçu

Hayalet Otostopcu

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hayalet Otostopcu

HAYALET OTOSTOPCU
Adamın biri, bi cumartesi gecesi evine dönüyomuş Birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış Hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış, “Gece yarısı böyle ıssız bir yerde n’apıyosunuz Allah aşkına? Bu saatte otostop mu yapılır?” demiş Kız, “Uzun hikaye Rica etsem beni evime götürür müsünüz? Buraya çok yakın Bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam” diyerek arka koltuğa oturmuş
Kızın üzerinde cicili bicili, hoş bi elbise varmış Evinin adresini vermiş Gerçekten de yakınmış ev Adam eve vardığında önünde durmuş, “İşte geldik küçük hanım” diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş Gözlerine inanamamış taabi Hemmen arabasından inip evin kapısını çalmış Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış kapıyı Adam heyecanla, “Bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde” Yaşlı kadın adamı susturmuş, “Biliyorum, biliyorum” demiş, “Sonra da ortadan kayboldu di’mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyo Her cumartesi akşamı aynı şey olur

Meğer kız bi cumartesi gecesi diskodan dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş Şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyomuş ama bunu bugüne kadar başaramamış Kadın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki kızın fotoğrafına ilişmiş Evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış

ALINTI

Alıntı Yaparak Cevapla

Hayalet Otostopcu

Eski 07-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Hayalet Otostopcu

garip bır olay ama guzel bır fılm senaryosundan alınmış gıbı yanlış hatırlamıyorsam tnt kanalında natural dıye bır dızı vardı tamda o dızıye göre
Alıntı Yaparak Cevapla

Hayalet Otostopcu

Eski 07-13-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Hayalet Otostopcu

gerçekten bu tarz konular çok işlenir sinemada ben canlı yaşanmiş bir örnek paylaşmak istiyorum bu vesile ile
uzun yolda giden yolcu otobüsünün şöförü bir otostopcu görüyor muavine ördek var yolda alalım diyor muavin görmediğini söylesede şöför ısrarla gördüğünü ve alması gerektiğini söylüyor kalmasın burda yazıktır diyor arabayı sağa çekiyor muavin iniyor ne ördek var ne bişey geri geliyor durumu bildirmeye birde baksalar şöför Hakkın rahmetine kavuşmuşbu gerçek yaşanmış bir olay
demekki yolcuların içinden kimsenin eceli gelmemiş ve şöföre gözükerek durması sağlanmış ibretlik çok şey var böyle yaşanan

Alıntı Yaparak Cevapla

Hayalet Otostopcu

Eski 07-13-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Hayalet Otostopcu

Y@z Y@ğмυяυ Nickli Üyeden Alıntı

gerçekten bu tarz konular çok işlenir sinemada ben canlı yaşanmiş bir örnek paylaşmak istiyorum bu vesile ile
uzun yolda giden yolcu otobüsünün şöförü bir otostopcu görüyor muavine ördek var yolda alalım diyor muavin görmediğini söylesede şöför ısrarla gördüğünü ve alması gerektiğini söylüyor kalmasın burda yazıktır diyor arabayı sağa çekiyor muavin iniyor ne ördek var ne bişey geri geliyor durumu bildirmeye birde baksalar şöför Hakkın rahmetine kavuşmuşbu gerçek yaşanmış bir olay
demekki yolcuların içinden kimsenin eceli gelmemiş ve şöföre gözükerek durması sağlanmış ibretlik çok şey var böyle yaşanan

evet böyle yaşanan ıbretlık çok olay vardırhalkımız bu tvlerdekı kadın programlarından önce kalp gözu gıbı ötekılerın ısmını hatırlamıyorumda programlarda kı sen daha ıyı bılırsın bu olayları sıkça ızlıyordu ve ıbret alıyorduşimdi ise tv rezalet halde

Alıntı Yaparak Cevapla

Hayalet Otostopcu

Eski 07-13-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Hayalet Otostopcu

gerçi ben genelde tv izlemem izlediğim çok ender program olur ya buradaki dostlarımlayım ya reeldeki dostlarımla ya kitap okurum yada tefekkür ederim kendimce tüm bunardan artan zamanda ev işi çocuklarım kedim ve spor yaparımtv ye zaman yok
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com