Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aranızın, derece, düzelmesi, eski, etkilidir, gelmesi, haline, sevgilinizle

Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi Eski Haline Gelmesi için ve Son Derece Etkilidir

Eski 06-27-2012   #31
Prof. Dr. Sinsi

Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi Eski Haline Gelmesi için ve Son Derece Etkilidir

ESİLA06 Nickli Üyeden Alıntı

ben bugun yaptım eşimin anne adını ve eşimin adını önce okudum kendi anne adımı kendi adımı sonra okudum çünkü en başta hani erkek adını evvel yazmış ya anne adıyla beraber ben de böyledir diye düşündüm işe yaradı galiba iyiyiz konuşuyoruz normalde limoniydi aramız biraz allahım daha iyi eder inşallah ben ona çok aşığım o da bana aşık olsun allahım lütfenamin

Kardeşim çok mutlu oldum Allah cc devamıı getirir inşaallahİnan senin kadar bende çok mutlu oldum

--- Sonraki mesaj ---

suna82 Nickli Üyeden Alıntı

Hocam alllah razı olsun hocam ne muradınız varsa versin hocam bugün okudum bitirdimakşam beni aradın inanılmaz mutluyum işe yaradı küstük uzun zamandırBugün ilk defa beni aradı süper birşey hocam çok saolunsüper

kardeşim inanki çok sevindim Allah cc daim eder inşaallah senin kadar bende mutllu ooldumAma ben biliyordum böyle cevapları göreceğimiKurban olduğum Allahcc beni yanıltmadıDoğru yolda giden doğruya varıyor arkadaşlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #32
Prof. Dr. Sinsi

0arwen0 Nickli Üyeden Alıntı

mavisakal çok teşekkürler arkadaşımsevgilim benim ya ayrıldık birkaç haftadır ayrıyızöyleyse korkmadan Allaha sığınarak okuycağım ve boynumda taşıyacağım inşallah etkisini görürürm ve aramızdaki negatiflikler ve küslük son bulurAllah razı olsun

--- Sonraki mesaj ---

Birde çalıştığım için çok müsait olmuyorumen uygun saatte yapmak zorundayımumarım işe yarar

inşaallah kardeşim yüreğinin güzellliği ile Cenabı hakka sığınarak onu hissederek oku muhakkak bir fayda göreceksin inşaallah Allah cc ın izniyleBöyle birşey paylaşmak ile inanınki çok büyük vebalin altına girdiğimin farkındayım eğer benim bir hatam sonucu birileri zamanını harcayıpda bir yarar göremezlerse çok üzüleceğimAllahım beni affetsin yanlış birşey yaptı isemAma bu siteyi okuyan herkezi bir bilinç noktasına çağırmak istiyorum aldığım mesajlar çok üzücü resmen bana yazdığım bu duayı silmemi isteyecek boyuttalarYardım etmek herşeyden evvel insani birşeydirBu unutulmamalıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #33
Prof. Dr. Sinsi

güzel kardeşim al bir katıda benden olsun alın zafiranı yazın
helalini gayb etmiş birinin bir şekilde dönmesi için bu duayı yazıp yazdığını havaya asarsan,en kısa zamanda döner

Yazılacak olan dua budur:

?????? ????? ??????????? ?????????? ???? ????? ?????? ??????? ??????? ????????? ???? ?????? ?????? ?????? ??????????? ????? ?????????? ????????? ??????????? ???????? ??????????? ???????? ?????????? ??????? ??????????? ???????? ???????????? ????????? ????????? ?????? ?????? ??????????? ?????????? ??????????? ??????? ????????? ????????? ??????????? ???? ???????? ???????????? ??????????? ?????????? ????????? ????? ??????? ????? ????????? ?????? ???????? ????? ?????????? ????????? ?????? ????????? ??????????? ??????? ???????? ?????????? ??????? ???? ???????? ?????????? ????? ??????????? ???????? ??? ???????? ??????????????? ??????? ??????????? ??????? ??????? ????? ????????? ?????? ???????? ????? ?????????? ????????? ?????? ????????? ????? ??????? ????????? ??? ???????? ??????????? ??? ???????? ??????????? ????? ????????? ??????? ??????? ???????? ?????? ????????? ????????????? ??????? ?????? ???????? ???? ??????????????? ???? ???? ???????????? ????? ????????? ??????????? ??????? ???????????? ???? ????????? ???? ??????????? ????? ????????? ??????????? ???????? ?????????????? ???? ??????? ?????????????? ????????? ??????? ????? ??????? ????????? ??????????? ??????????????? ??????
?????????????? ????? ???????????? ?????? ???????? ????? ?????????? ????????? ?????? ????????? ??????? ?????????? ??????????? ????? ???????? ??????? ????? ????????? ??????? ???????? ?????? ????? ??????? ??????????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????? ???????? ????????? ????? ???? ??????? ????? ????????? ????? ????????? ?????? ????????? ??????? ?????????? ??????? ?????? ?????? ????????? ????????? ?????????? ??????? ????? ????? ?????? ??????? *

Bismillâhirrahmânirrahîm yedullâhi fevka yedeyye ve lillâhil emru min kablü ve min ba’dü allâhümme innes semâe semâüke vel ardu arduke ves sehlü sehlüke vel berru berruke vel bahru bahruke vel ıbâdü ıbâdüke lâ ilâhe illâ ente sübhâneke eselüke allâhümme bi nûri celâlike ve azîmi sultânike en tecalel büldâne vel müdüne vel kurâ dayyikati alâ hattâ yercia ilâ zevcetihi fülânete binti fülânete hattâ yercia ilâ zevcetihi fülânete binti fülânete allâhümmecal aleyhid dünyâ edıkı min halkıhil hâtemi alel esbeı ve nüfiha fis sûri fecema’nâhüm ceman allâhümme hayyır fülân ibni fülânete hattâ yercia ilâ zevcetihi fülânete binti fülânete kemâ hayyıral cemelü fî aklihi vet tayru fî vikrihi vel veledi alâ mehabeti ümmihi hattâ yercia ilâ beytihâ ve mekânihellezî harace ve nüfiha fis sûri fe izâhüm minel ecdâsi ilâ rabbihim yensilûn Kâlû yâ veylenâ men beesenâ min mer kadinâ hâzâ mâ ve ader rahmânü ve sadakal mürselûn İn kânet illâ sayhaten vâhideten feizâhüm cemîun ledeynâ muhdarûnvelâ tahvîhi ardun velâ tahvîhi dârun velâ mekânün hattâ yercia ilâ zevcetihi fülânete binti fülânete ve ilâ mekânihâ allâhümme kemâ radedte yûsüfe alâ ya’kûbe ve kemâ radedte mûsâ ilâ ümmihi allâhümme yâ câmiaş şetâti yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîhi rüd fülân ibni fülânete alâ fülânete binti fülânete ve ilâ mekânihellezî haraca minhü vecma’ şemlehâ bi şemlihi inneke alâ külli şeyin kadîr

vesselam

normal tükenmez kalem olmaz safran ile yazılmalıdır türkçe okunuşunu yazmanız olmaz ve muhabbete uygun saatlerde yazılmalıdır saatler ile ilgili forumda bilgiler verilmiştir ayrıca arapça bilmek okumak şart çünkü duanın arapça yazılışında fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete gibi yerlere matlubun ve isteyenin isimleri gelecek yazılırken yanlışlık yapılmamalı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #34
Prof. Dr. Sinsi

zehra_ant Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar şu şunu dedi bu bunu dedi demenin kime ne faydası var içine sinen duayı okursunelbetteki elimizi açıp Allahtan yardım bekleyecez yüce yaradandan isteyecez benim burda forumlarda aslında üzüldüğüm şey şu okurken forumları yani kim hangi duayı yaptı kabul oldu konusu sende oldumu bende olurmu yaa şüpheyle yaklaşılırmı duaya namaza iman şüphe götürürmüyaa boşuna okuma demek ne demek Yaradan belki o istediğimiz şeyi vermeyebilirde duamızın yoluna başka bi kapı açabilir

bir şey yaparken olurmu olmaz mı diye düşünürse bir insan baştan kaybeder inançla kalple beyinle tüm düşüncelerinle odaklanarak yapacaksınşunu unutmayın arkadaşlar insanoğulları kendi düşüncesiyle bile kısmetini kapatır cin alemi büyü tılsım muska filan hariçkafasında aklından geçen bir düşünceyle hareket ederse kısmetini kendi kendine kapatırdemek şu oluyorki inanç çok önemlidir şüpheye yer etmeyiniz vesvese yapmayanızöncellikle üzerinize bedeninizde negatif enerji akımlarını negatif toz bulutlarını büyü varsa büyüleri kaldırınız musallat olan hristiyan cinler varsa hepsiniz gönderinizadan zye temizleyiniz kendinizi bir şeyi yaparken temiz iş yapmak lazım arada olan küçük şeyler o işi tamamlamaz eksik bırakır+ bir insana doğuştan ALLAH tarafından güç verilmişse dualardaki eksiklik pek önemli değildirçünkü yanında bulunan ALLAH dostları insanın düşüncesini ne istediğini bilirler ve onu ALLAHın izniyle yerine getirirler saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #35
Prof. Dr. Sinsi

[QUOTE=hureyre1372;1948028]Güzel kardeşlerim,

Görünen oki mavisakal kardeşimizde duayı paylaşmasına rağmen bu konularla alakalı bilgi sahibi değil, öncelikle bu tür celb dularında bilgi sahibi değilseniz okuduğunuz veyahut yazdığınız dua ancak ağzınızdan çıkmakla kalırHiç bir faidesini göremezsiniz ki forumda binlerce insanda okuduğum halde olmadı niye olmadı gibi sorularla bilgi sahiplerine danışıyorlar Örnek bir celb uygulamasında paylaşan kardeşimiz ömer ibni ayşe, fi mehabbeti fatma binti zehra yazılmış kendi isimleri yerine bunları okumuş bilmiyor ne yapsın anlatan tam anlatmıyor bir yerden kopyalayıp yapıştırıyor soru geldimi susuyor veya sallıyor daha çok suistimale sebep oluyor öncelikle herkesin okuyabileceği duaların zamanı yoktur ama bu tür celb'lerin etkisi metafizik varlıklarla karşı tarafa etki eder ve o varlıkları etkilemek ve onların bu görevi üstlenmesini sağlamak için öncelikle şartlara uygun haraket etmelisiniz havas ilmi hakkında veyahut osmanlıca arapça dilinde bir seviyeniz olması lazım normal duaların bile daha çok kabul gördüğü vakitleri vardır örn: kadir gecesi cuma namazı vs gibi ,bu celb'lerinde etkili olması için zamanı ve saati vardır bunlara uyulması gerekir ve şu bir gerçektir siz kendinize bağlamak istediğiniz kişi için böyle uğraşlara giriyorsanız onunla birlikte sizinde etkileneceğizi unutmayın ve hiç bir şey eskisi gibi olmayabilir adedi ebced hesabı ile bulunur yıldızını saatini ulvi ve sulfi varlığını dolayısı ile profosyonel bir yardım şart

selametle[/QUOTE

KARDEŞLERİM
Din iman hukukunu hiçbir zaman unutmayalımİman gücümüzle haraket edelim düşünelim nitekim elhamdülillah bizler birer müslümanızBu ilimde PROFESYONEL YARDIM ededirim diyenlere kanmayınızEn önemliside paralarınızı kaptırmayınızBu profesyonellik adı altında yardım etme vaadiyle insanları kandıran şarlatanlar bu yaptıkları işin de karşılığını almadan bir iş yapmazlarNitekim bir internet ortamında daha ki; yeni bir konu paylaşan kişiyi, ömrü hayatında hiç görmemiş olmasına ragmen,o kişi hakkında tanı koymak,birşeyler bilmediğini savunmak tutarsızlıktırDin ve ahlak anlayışımıza sığmaz boyuttadır

Bahsettiğim kişiler sizlere profesyonelim bana sorularınızı sorun mesajlar atın diyorsa o kişilere inanıp paralarınızı kaptırmayınızŞarlatanlar,Umut tacirleridir

--- Sonraki mesaj ---

coksevdim Nickli Üyeden Alıntı

ozaman nıye paylasılıyor bunalr bılenler zaten kendı yapıodur hesab bılmeyenler felan ıcın akıl karıstrmaktan yormaktan baska bısey deıl yüzlerce tertıp var madem olmaz bosa ugrasıyorz neden paylasılıyo kul hakkına gırılıyo

arkadaşlar gerçekten pişman olmaya başladım birşey paylaştığımaya lütfen yazımı dikkatlice okuyun yaBu saygısızlıkdan başka birşey değildirKim kimin aklını karıştırıyor ya içinden yapmak gelmiyorsa yapma ozamanben yukarıda zamanlama hakkında bilgi verdim zaten çarşamba ortak vakit uygundur dedim en garantisi zaman hesabını yaptır dedim zatenYapmak istemiyorsun yapma ben yalvarıyormuyum sana illa bu duayı yap diye ya

--- Sonraki mesaj ---

coksevdim Nickli Üyeden Alıntı

mavı sakal ben sımdı söyle anladım gun saat hesabı yapamayacagız ıcın ortak baslama zamanı en uygunu carsamba gunudur dıyosun yanı carsamba yatsıdan sonra kıbleye karsı bagdas kurup oturp 44 kere okuycaz bıde cevsenlık yoksa bı beze sarıp üstümuzde muska gıvı tasısakta olurmu
ayrıca dıger gunlerde 44 kere okuncak o kagıta okunup tekrar üstümüze takıcaz deılmı bı aydınlatrsan nıyetı baslamadan önce erkek ıcın ali ibni ayse dememızmı gerkeıyor ıbnı bıntı kelımelerıne dıkkat eıdn demıssınde ayse oglu alı demeyelmı yanı

yatsıda yapmanız sabah namazından sonra yapmanız birşey farkettirmiyorhatta celb duaları sabah namazına yakın yapılırsa daha hayırlı olurevet olur üzerinizde temiz bir beze sarsanızda olurceketinizin cebine koysenızda oluribni veya binti kelimelerini kullanın ben bazen görüyorum dua arapça bir dua fakat adam gitmiş falanca ibni falan yerine fatma oglu orhan vyea fatmadan olma orhan yazıyorne demek oluyor bu birşeyler bildiğinimi kanıtlıyorsunDua zaten arapça bir dua ozaman devamıda arapça olsun ibni nin veya bintinin kelime anlamını biliyorsun diye o kısımları değiştirmek saçmalık

--- Sonraki mesaj ---

lmn Nickli Üyeden Alıntı

arkadasım evet benimde kafama takıldı 3 harflilerle alakası degil dimi kesin ona göre yapıcam bende

bir önceki sayfada bunu yazmıştım

''Hayır bu ilimle cinlerin alakası yoktur ancak istenilirse sokulur fakat cinlerde heves etmezler biran önce dünya aleminde bir iş çıksada yardıma koşsak diyeCinleri kullanabilmeniz için cinlerinizin,sizin emrinizde olan cinlerinizin olması gereklidirben teşekkür ederim''

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #36
Prof. Dr. Sinsi

Selamunaleykum kardeşlerim böylesine güzel bir siteyi kuran bizleri bir araya getiren saygıdeğer lahuti ailesinden ALLAH cc razı olsunSiteyi dolaşırken gözüme çarpan en büyük sorunlardan önde geleni sevgilisi ile arasının düzelmesini isteyen kişiler olduğunu gördümBenim dedemin babasından kalan çok eski kuvvetli mukaddime kitabından sizlere elimden geldiğince yardım etmek için bu duayı yazma gereği hissettimHer insan hata yapabilir burada bu hatasını düzeltmek için birşeyler arayan kardeşlerimiz,bu yazımı okuyorlarsa muhakkak pişman oldukları için buradadırlarYardımlaşmak sünnettirİnşaallah hayırlı olan olsunSizlerden ÖNEMLİ ricamdır ki eğer bu duayı sizi sevmeyen bir kişiye yapmayınız günahdırSon derece etkilidirLütfen dikkatli olunuz

Evvelasında şu sözümü belirtmek isterimki bu ve diğer tüm duaları; kardeşlerim kafalarına estiği vakit hangi gün uygun ise kendilere o gün yaparlar bu son derece yanlışdır ve sonuç alamazlar her duanın bir yapılış zamanı vardırVe kişinin adına doğum tarihine görede günler ve saatler değişiro gün o saatte dua yapılırsa şayet dua geçerlilik kazanırDuanın zamanının hesaplanmasıda kolay değildirŞemsül mertebesine erişmek gereklidirBu duanın ortalama yapılış günü utarit saati olan muhabbete münasip vakit olan çarşamba günü en uygun gelen zamandırZamanlama hesabını yaptıramazsanız çarşamba gününü deneyiniz

Evvelasında en önemlisi temiz elbiseler giyilip abdest alınırVe kıbleye karşı dönük olarak baglaç kurulurAvucunun içine beyaz temiz bir kağıt al ve avuc için büyüklüğünde olsun duayı bu kağıda okuyacaksın

burada örnek olarak: erkeğin adı: fatma oğlu ömer dir kız ise ayşe kızı zehra dır

bismillahirrahmanirrahıym
Allahümmec'al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey'in kadiyrAllahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya'kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel'inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel'aserattevekkel ya cibriylü ente ve a'vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a'vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na'büdü ve iyyake neste'ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi'ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a'vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah

okuduğun kağıdı katlayıp bir gevşenlik içine koy ve boynunda taşıErtesi gün tekrar okunacak olursa yine bu kağıda okunacak

bu dua günde 44 defa okunur ilk 5 okumakda diyor sevdiğinin aklı seni düşünmeye başlar10 a geldiğinde beyninde zonklamak olur senin düşüncelerin20 ye geldiğinde sana karşı anlamsız sevgi beslersanki acımak gibi gözleri seni düşünür 44 ü tamamladığında sana aşık olurOkumayı bırakmayın biryerde karşı koyamaz birden bire aşık olmasına kendide kendisine inanamaz gerekirse üst üste hergün okuyunBu dediklerimi okuyunca kendiniz şahit olacaksınız inşaallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com