Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cevaplar, cinsel, ece, hakkında, hattat, ile, soru, yaşam

Dr. Ece Hattat İle Cinsel Yaşam Hakkında Soru Ve Cevaplar

Eski 11-04-2012   #16
Prof. Dr. Sinsi

Eşimle 7 aylık evliyiz 3 ayda yaklaşık 5 ya da 6 kez ilişkiye girdik İlkinde kanaması normaldi fakat ilk ilişkiye girdikten sonra da kan geldi ama fazla değil 2-3 damla bazen 1 damla da olabiliyor İlişkiye girmeye başlarken kendimi kasıyorum canım acıdığı için sonradan alışıyorum fakat kendimi kasmadan edemiyorum tam anlamıyla kendimi rahat bırakamıyorum o kanama da beni korkutuyor Ciddi bir şey olmamasını diliyorum doku zedelenmesidir diye düşünüyorum Böyle bir durum yaşadıysanız beni bilgilendirin lütfen
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #17
Prof. Dr. Sinsi

merhabalar biz 15 aylık evli çiftiz balayını çıkarırsak ben eşimle cinsel ilişkimizi sorunlu görüyorum başlangıçta düzelir ilk zamanlar acı veriyor diye üstelemedim ama son aylarda dayanılmaz bir hal aldı cinsel birleşmemizde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ancak karımı yatağa getirmekte zorlanıyorum evet ben istekliyim ama karımda da fazla isteksiz son 2 ayda ay ortalaması 4 bu beni sıkıyor bu genc yaştata böyle olacaksa ilerisi için kaygılanıyorum 31 yıl evlenmeyi bekledim şimdide böyle karıma karşı davranışlarım değişiyor agresifleşiyorum artık yapmamız gerekeni lütfen cevaplayın eşim 29 yaşında
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

merhaba biz 5 yıllık evliyiz ve karım henüz birliktelikten zevk alamadı ve olmuyorKonuyu açamıyorum eşim çekiniyor ama destek almamız gerektiğini biliyorumBize yardım eder misiniz?
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com