RaHaTSiZ İle Röportajımız

Eski 02-21-2007   #1
mate

RaHaTSiZ İle Röportajımız

Rahatsızla bir röportaj

Sinsice Soru: Rahatsız gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

Rahatsızca Cevap:ee kem kum adım "harun" cok guzel bi adım var aslında benım sence de oyle mi ben oyle dusunuyorum:thumbs: :thumbs:

Sinsice Soru:Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

Rahatsızca Cevap:Valla bi rivayete qore selanikliyim ama istanbulda ikamet ediyorum

Sinsice Soru: Eğitim durumunuz nedir ?

Rahatsızca Cevap:BerbatMezun ediLmeyen bi oqrenci konumundayım suanÜniversite,nası univ ise bnende annamadımama ben kafaya koydum bu okulu bırakıp acık ogretim okucam hem calısıp para kazancam hemde okucam babam herkes oyle yapıyor sen neden sehir sehir geziyon diyor adamın gonlu olsun

Sinsice Soru:Medeni durumunuz ve yaş aralığınız nedir ?

Rahatsızca Cevap:hımSS sevqilisinden ayrılmıs dıyelim bir nevi bosanma oliyor demi daa yas aralıqımız ne kavrayamadım ben yasımımı soruyoSun acep

Sinsice Soru:Evet yaşınız?herkes tam yaşını sölemek istemez ondan öyle sordum

Rahatsızca Cevap: 25 mayısta 23 ume gircem:)yoq benım gızlım saklım yok burdan 70 mılyona seslenıyorum 25 mayısta 23 une gırcek bekar bir erkegim :)

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

Rahatsızca Cevap: vaaaarr oLmaz mı? :)taa liseden itibaren yazları hep calıstım ama bizim dukkanda :)bir bayii idi ne bayisi dicen gsm oda kriz sonucunda battı malesef:))sonra colins te paketleme bolumunde calıstım ise basladım cabuk kavrayınca 1 ay ıcınde sef yaptılar :) 3 ay sonrada ayrıldım:))) lise bittikten sonra boyle irili ufaklı isler yaptım isde maksat evden para almamak ama nafile aldıqım maasın yanında yine evden para alırdım cok ac qozluyum :))

Sinsice Soru:Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

Rahatsızca Cevap:hımm aslında ben her turlu muziqi dinlerim ama genellikle melankoli icerikli olmasına dikkat ederim :)techno da dinlerim,pop arabesk ,rap kulaga hos gelmesi ve sozlerının anlamına dıkkat ederımBirde soyle bi durum var "forever anathema" :thumbs:

Sinsice Soru: Peki gelelim Futbola Hangi takımın taraftarısınız?

Rahatsızca Cevap: tabiki galatasaray4 sene ust uste sampiyon olduk avrupanın kralı olduk gercekleri tarih yazar tarihide galatasaray:)))

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

Rahatsızca Cevap: HımmHayata bakış açım soyle diyelim "Hayat Bayat" Şu sıralar hatta aylardır hersey aksine gidiyor hayattan gıttıkce soguyorum dıyebılırım Ama sabır diyorum beklentilerime gelince pekde birsey beklediqim soylenemez aslında sadece belirlediqim hedeflerime ulasmak icin onumdeki enqelleri yıka yıka gitmeye calısıyorum kendi isimi kurmak istiyorum kısmet birde yurt dısı hayalim var ama herseyden once onu gerceklestirmek istiyorum bakalım zaman ne gostericek

Sinsice Soru: Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

Rahatsızca Cevap: tanısmamız tamamıyle tesaduftu o cesmeden su dolduruyordu bende gidip ona yardım ettim 1999 senesiydi hic unutmam:)))

Sinsice Soru: Nickiniz neden rahatsız?

Rahatsızca Cevap:sindik soyLE oLiyor bi bolumde daha bunu acıklamıstım ama oLsun tekrardan yazim ben rahatsızım rahatsız olmasınada rahatsızlıgım ne yonde ? herseyden herkesden rahatsızım yanlıs olan herseye ozellikleher an herseyi yapabilecek kapasitede biriyim sen cok iyi tanıyorsun beni boyle nete yeni takılmaya basladıgım zamanlarda birden aklıma gelivermisti kullanmaya basladıktan sonra arkadaslar falanda rahatsız die caıgrmaya basladılar benımde hosuma gitti :))

Sinsice Soru:Forumumuzu eleştirmenizi istesek neler söylersiniz ?

Rahatsızca Cevap: bu soruyu es gecsek:))neyseforumda deisikliqe ihtiyac var ,herkes farkındadır sanırım deisik birseyler yapmak gerek herkes bi konuda sabit kalmamalı bana qore ozellikle su geyik odası kimse alınmasın, butun gununuzu orda gecirmeyın arkadaslar forumda yuzlerce bınlerce konu var isinize yarayacak daha farklı seyler bulursunuzbirde uyelerin birbirini tanıması sart diyorum ama bu roportaj olayı buna bi cozum olacak sanırım

Sinsice Soru:Son olarak forumumuzun daha da güzel olması için sizce neler yapılabilir?

Rahatsızca Cevap:forumun daha iyi vakit gecirilebilir bir yer olması icin bana qore uyeler arası yakınlasmayı saglamak lazım kanımcabir sohbet odası olabilir meseLA ?chat deil kastımbirde en onemli sey nedir saygı herkes birbirine saygılı davranırsa hıcbır zaman sorunda cıkmaz

Bize zaman ayırdığı için Rahatsız arkadaşımıza çok teşekkür ederiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-21-2007   #2
asyaland

cok güzel bir röportaj olmus sorular ve cvplar mükemmel ellerinize sağlık mate ve rahatsız ;)

Eski 02-21-2007   #3
tatia27

çok kaliteli bi röportaj olmuş tebrik ederim dogru seçilmiş sorulara hakikatlı cevaplar verilmiş tbr arkadaşlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-22-2007   #4
RaHaTSiZ

~~VaLLa ßeni TanıyoSunuz azcok ama :) cok guLdum ßen yaa :))~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-22-2007   #5
Ergenekon

Sizi yakından tanımak çok güzel Teşekkürler soran ve cevap verene
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-22-2007   #6
puslu

sizi gerçek kimliğiniz ile tanımaktan memnun olduk rahatsız
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-22-2007   #7
Gözyaşı

güzel bi konu açılmış mate ve rahatsıza teşekkürler

Eski 02-22-2007   #8
ctn_86

bence de çok güzel bi konu olmuşbende kıskandım şimdiben de istiorum :):):)tşkler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-22-2007   #9
Şengül Şirin

Bercede çok güzel olmuş her iki arkadaşa da teşekkür ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-24-2007   #10
angelesdream

çok hoş olmuş ya gerçektenıkınızınde emklerıne sağlıkçok beğendım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-07-2007   #11
doctor88

cılgın biri oldugu anlasılıyo muhabbeti sıkmaz arkadasın saol tanıtım için
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-07-2007   #12
bessraa

yaahhh bnm cwbımm gech olldu ama
süpperr ollmushh yaahhh
süpperr:))

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-09-2007   #13
ışıl27

cok hoş olmuşteşekkürler:))

Eski 08-03-2007   #14
sofia

HARUN BU ROPORTAJLAR NEYE GORE YAPILIYO SORULARI KIM HAZIRLIYO ????
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-03-2007   #15
mate

Alıntı:
sofia tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
HARUN BU ROPORTAJLAR NEYE GORE YAPILIYO SORULARI KIM HAZIRLIYO ????
Merhaba sofia roportajlar daha çok üyelerimizin istekleri doğrultusuda yapılıyor ve soruları hazırlama ve sorma görevi bana ait

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com