Ben Büyümüşüm Sevgili!

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ben Büyümüşüm Sevgili!

Kaç gece boyunca sanki ayrılmamışız gibi kendimi avuttum

Kaç karanlık sabaha vardıiçimdeki çocuk bir türlü susmadı

Ben Büyümüşüm Sevgili!

Şimdi aynaya bakıyorum ve gördüğüm sadece yorgun bir yüreğin yansıması Zaman geçtikçe daha çok acıyor canım Hepsi vakit sorunu biliyorum Akrep ve yelkovan kol kola yürüdükçe dinecek sızım ama yol çok mu uzun onu tahmin edemiyorum

Hepsi bir saçma tartışmanın sonucu ve anlamak mümkün değil Neden ayrıldık neden şimdi başka kollarda bu kadar yabancılık çekerek savruluyoruz? Biz olmak için o kadar da uğraştıktan sonra üstelik…Ayrılık! Ne hüzünlü kelime değil mi? Bu kadar sözcüğün arasında en çok neden bu yaralar ki kalbimi? En büyük derdim sen değilsin mutlaka ama bu sızı var ya bu sızı çok acıtıyor yüreğimi

Sayfalar dolusu şiir yazdım Her şarkı sözlerida seni hatırlatacak bir cümle buldum Sen kokuyor hala yastığım çok sinir bozucu! Ne kadar kaçsam o kadar yakalanıyorum

İnsan ayrılığın o yakıcı karanlığında boğulurken yıldızların parlaklığından da güneşin cıvıldayan ışıklarından da denizin huzurundan da tat alamıyor Her şey hüzün rengine bürünüyor her şey griye dönüyor

İlk başlarda dostlar arıyorlardı Dışarı çıkartmak için uğraşıyorlardı Artık onlar da vazgeçti telefonum hiç çalmıyor Kapımı zaten bir sen açardın akşam saat sekizi vurunca şimdi her şey sessizliğe büründü

Bazen seninle konuşuyorum acaba duyuyor musun? Elbette duyamıyorsundur ama en azından hissediyor musun? Adını sayıkladığımı seni özlediğimi hissediyor musun?

Elim kaç kere telefona gitti aramadım Dayanıyorum! Ayrılığın onurunu kurtarmak için en azından sana dair ne varsa uzak duruyorum Sadece anılarımıza sahip çıkıyorum Onları korumak gerekiyor Acaba sen de hatıraları cebinde saklıyor musun?

“Resimleri yak!” diyorlar yakamam! Sadece sen olduğun için değil geçmişimi yok sayamam Bir dönemin izlerini kaybetmek hayatımın o kısmını yaşanmamış saymakla eş değerdir Yapamam!

Büyümüşüm! Bunu yeni yeni fark ediyorum Ayrılmayı öğrenmişim Zor iştir bilir misin? İnsan nasıl ayrılacağını bilmiyorsa ayrılığa bile sahip çıkmayı beceremiyorsa hala yaşamayı öğrenememiş demektir

Yaşamak dediğin büyük bir macera nerede neyle karşılaşacağını bilemezsin Hazırlıklı olacaksın! Sevmeyi sevilmeyi öfkeyi nefreti kavga etmeyi saygıyı dokunmayı sevişmeyi özlemeyi paylaşmayı öğreneceksin

Bütün hepsini hakkıyla öğrenmek için bir şeyi iliklerine kadar ruhunu sarsacak kadar ağır yaşayacaksın; "ayrılığı"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com