Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası > Üyelerimizle Röportajlar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bbk, oda, şeffaf

Bbk ile Şeffaf Oda :)

Eski 12-12-2007   #1
mate

Bbk ile Şeffaf Oda :)

Uzun bir süredir gerçekleştirmediğimiz röportajlarımıza, bence gayet başarı olan bir tane ile kaldığımız yerden devam ediyoruz

Sinsice Soru: Bbk gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

Bbk' ca Cevap: Bahtiyar Bahri Kamay

Sinsice Soru: İsminizi bizimle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz BahtiyarBen bu ismi forumdaki rumuzunuza yakın buldum Haksızmıyım?

Bbk' ca Cevap:Çok haklısınız mate hanım :) zaten nikim tam ismimin kısaltılmış halidir

Sinsice Soru: Yaşnız nedir? Öğrenebilir miyiz?

Bbk' ca Cevap:Yaşım aslında biraz karışık :) yani kimlikte farklı aslı farklı :) gerçek yaşım yirmi dört

Sinsice Soru: Ne ile meşgulsunuz? İş Okul ?

Bbk' ca Cevap: Okul bittikten sora baya bi işle meşgul oldum ama şu an herhangi bi iş beni meşgul etmiyor :) yani ful boşum :) polis olmayı çok istiyorum ve polislik başvurusunu bekliyorum önümüzdeki günlerde açıklanıcak inşallah

Sinsice Soru: Dileklerinizin gerçekleşmesi gönülden diliyoruzOkul biteli dediniz en son hangi okulu bitirdiniz?

Bbk' ca Cevap:Mersin üniversitesi işletmecilik bölümünü bitirdikten sora anadolu üniversitesi işletme fakültesine geçiş yaptım ve uzun süren yorgun uykusuz gecelerin ardından bitirmeyi başardım

Sinsice Soru: İş tecrübem çok var dediniz İş hayatında sizce en çok dikkat edilmesi gereken husus nedir?

Bbk' ca Cevap:iş tecrübem evet yeterince var ama bu demek değildir ki iş hayatının sırrını keşfettim =) iş hayatında kişinin kendi kişilik özellikleri ön plana çıkar ayrıca bu işin niteliğinede bağlı çok farklı sektörlerde çalıştım ve değişik iş birikimlerim var ama sinsice sorduğun bu soruya şöle cevab veriym çalışan demir pas tutmaz

Sinsice Soru: Peki o zaman daha sinsice şöyle sorayım Eğer bir iş veren olsaydınız yanınıza alacağınız elemanda öncelikle ne aradınız?

Bbk' ca Cevap:Ya ben bi joker hakkımı kullanabilirmiyim :)) hııııımmmmm ben bi işveren olsam napardım öncelikle dürüstlüğe ve işini sahiplenmesine dikkat ederdim ve tabiki birazda iş bilgisine heralde

Sinsice Soru: Bize Bahtiyar'dan bahsedermisiniz nasıl birdir? Yani açıkcası bir özeleştri istiyorum sizden

Bbk' ca Cevap:Bahtiyar mı oda kim :) tanımıyorum:) Bir kişinin kendinden bahsetmesi aslında bana biraz saçma geliyor ama seni kırmakta olmaz sanırım herşey ben küçükken başladı dersem kızmazsın heralde :) ya aslında bahtiyarın fazla anlatıcak bi tarafı yok gülmeyi ve güldürmeyi seviyorum hayatta hiç birşey benim yaşamla olan bağımı koparamaz belki polyanna bi kişiliğim var ama herzaman bardağın dolu kısmını görmeye çalışırım yani kısacı yaşamayı seviyorum

Sinsice Soru: Hayattan ders almayı bilen birimidir Bahtiyar, yoksa pekte umursamıyormu hayatı?

Bbk' ca Cevap:Hayatın her anı kendini bilen bi insan için alınması gereken derslerle doludur ben asla hata yaptım diye üzülmem Yani üzülürüm tabi :) ama ondan ders almayı bilirim ama hiç bizaman bi insanı günah keçisi yapmadım bunu şöle açıklayayım;
Mesela birisinden bi darbe yedim diyelim bu demek değildirki önüne gelen her insan sana darbe atıcakEvet ders almalıyız yaşadıklarımızdan ama bi başkasının yaptığı hatanın cezasını bi başkasına çektirmem hayat yaşandıkça ders veren bir okul gibidir kıymetini bilene tabi

Sinsice Soru: Peki konuyu değiştirelim artık Gelelim futbola Futbol desem ne dersiniz? Sizin için ne kadar önemli ? Hangi takımın taraftarısınız?

Bbk' ca Cevap:Bak bu soru biraz renk getirdi işte röportaja :D Gururla söylüyorum ki ben bi galatasaray taraftarıyım ve eski bir gaziantep spor alt yapı oyuncusuyum Aslında futbol bende fanatizm derecesinde bi bağımlılık değil Sadece izleyenlere zevk vermesi için oynanan bi oyun olduğunu düşünüyorum hatta derbide fener kazandı tamam biraz zoruma gitti fenerli arkadaşların gıcık vermesi :) Ama iyi oynadılar kazandılar Tebrikler

Sinsice Soru: Peki iş dedik, futbol dedik, şimdide eş diyelim Sorumuz şu Farzedelim ki evlisiniz o gün eşinizin doğum günü ve sizden güzel bir jest beklentisi içindeAma gelin görün ki o gün çok önemli bir maç var Eşinizi yemeğe çıkarmaktan ya da ona sürpriz yapmaktan vazgeçermisiniz?

Bbk' ca Cevap:Asla vazgeçmem maçın tekrarı var ama o özel günün tekrarı yok Aslında sevdiğimle ilgili olan özel günleri asla unutmam yani eşim olduğu zaman benden bi jest beklentisi içinde olursa onu süper bi jest bekliyordur sevdiğim insanı mutlu etmeye çok önem veren biriymdir yani kısacası maçta neymiş :sm_cool:

Sinsice Soru: Şimdide size aslında birbiriyle çok bağlantılı bir kaç kelime soracağım Aile , gelenek, vatan ve millet Bu kavramlar hakkında yorumlarınızı alabilirmiyiz?

Bbk' ca Cevap: Aileyi sona bırakmak istiyorum :) Belki de gelenek görenek bakımından en zengin birikime sahip olan bir ülkede yaşıyoruz ama bunun kıymetini nekadar biliyoruz tartışılır Ben elimden geldiğince geleneklerime yani kendi öz kültürüme bağlı yaşamaya çalışan ve çevresinede bu yolda telkinlerde bulunan biriyimdir Ama nekadar yapabilirim bu ortamda oda ayrı bi konu Vatan ve millet bence bu ikisini ayrı düşünmek imkansız Her Türk genci öncelikle bu vatanın bu milletin kendisine nasıl bir miras bıraktığının bilincinde olmalıdır ve bu bilincle hareket etmelidir Gençliğimize baktığım zaman gerçekten çok acı bi tablo görüyorum Vatanına milletine geleneklerine bağlı olanlar ve yaşatmaya çalışanlar tabi ki var ama malesef çoğunluk değil Gelelim en sevdiğim kısmına yani aileye :) neden aileyi sona sakladım biliyormusun? Çünkü o bahsettiğimiz gelenekleride vatanıda milletide oluşturan temel taş ailedir ve herşeyin başladığı kişiye herşeyin verildiği yerdirOnun için öncelikle aile yapımıza özen göstermeliyiz diye düşünüyorum

Sinsice Soru: İnternet genel anlamda size ne ifade ediyor?

Bbk' ca Cevap:internet benim için aslında çok şey ifade ediyor En başında her türlü bilgi imkanı sağladığı için bir vazgeçilmezTabi ki bunun yanında edinilen bi çevre var internet ortamında Aslında bu noktada benim için çok şey ifade eden şey internet değil ordaki tanıdığım değerli insanlar Burda aşklar yaşanıyor reelden daha tutkulu Reeldeki arkadaşlarından daha iyi anlaşabildiğin, herşeyini paylaşabildiğin dostların olabiliyor Ya da en az kendi kardeşin kadar çok sevdiğin bir kardeşin olabiliyor burada Yani internet değil bizi bu ekrana bağlayan, o cam ekranın arkasından iletişim kurduğumuz insanlarDaha doğrusu sıradan bi şekilde giripte sıradan bi şekilde kim olursa olsun diye iletişim kurulmuyor aslında Yani reel gibi sadece göremiyorsun yada dokunamıyorsun ama herşey reel kişiler sağlam karekterli ve dürüst olduktan soraFakat şu sıralar çok ama çok kötü kullanılmıyorda değil bu kötü kullanımları burda açıklamasam iyi olur sanırım zaten herkes herşeyin farkındadır :)

Sinsice Soru: Peki şimdi soruyu daraltalım Forumsinsi size ne ifade ediyor?

Bbk' ca Cevap:Forumsinsi denince aklıma ilk gelen şey seviyedir hiç kuşku yok ki böyle seviyeli ve sıcak bi ortam çok zor kurulur Bikere aktif olan her üye birbirini çok iyi tanımasada ufakta olsa bi kanı sahibi olabiliyor ve aktif üye sayımız baya bi fazla diğer kalitesiz forumlara nazaran bence forumsini çok güzel bi tılsım bulmuş ve bunu dahada büyütmek bizim elimizde kısaca I love forumsinsi :))

Sinsice Soru: Affınıza sığınarak soruyu son kez daraltmak istiyorum "Forumsinsideki üyeler" desem nasıl bir cevap alırım sizden?

Bbk' ca Cevap: Eee ben pas desem olmazmı :sm_sleep: Forumsinsi üyelerinin hepsi birbirinden değerli insanlar benim için Hatta benim kuzenlerim bile var burada çoğu üyenin bildiği ve aktif olan:) Bu saydığım üyeler benim için çok ayrı bir yere sahip olan üyelerdir bukettt, pesimisstt, rock_altime ,mate :) suskun, tatia, sofia ve okaliptus Diğer üyeleri tanıma fırsatım olmadı ama eminim hepside birbirinden değerli insanlardır

Sinsice Soru: Kırmadığınız için teşekkürler Son sorumuz daha iyi bir forumsinsi için neler yapılabilir?

Bbk' ca Cevap: Forumsinsi şu an mükemmel bi durumda bence ama tabi eksik yanlarıda yok değil :) Daha iyi bir forum sinsi için üyeler arası daha iyi iletişim olmalı diye düşünüyorum Ama bu iletişim tabiki de forum üzerinden olmalıdır Yani paylaşımlarla Mesela şu an ki mevcut aktif üyelerimiz kendilerini yapmış oldukları paylaşımlarla ifade edebilirler demek istediğim forumsinsi sadece geyik odasından ibaret değildir ;)
Ayrıca aslında ben teşekkür ederim o değerli zamanınızı ayırıp, benimle bu güzel ve eğlenceli röportajı yaptığınız için

Uzunca bir zamanını bize ayırıp sorularımızı sabırla cevapladığı için bbk arkadaşımıza gönülden teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Bbk ile Şeffaf Oda :)

Eski 12-12-2007   #2
[KAPLAN]

Diğer röportajlara nazaran daha uzun fakat uzun olmasının getirebileceği sıkıcılıktan oldukça uzak, güzel bir söyleşi olmuş Gün geçtikçe büyüyen ailemizin fertlerini tanıma fırsatını sunduğu için öncelikle Mate'ye, daha sonra bizlere vakit ayırdıkları için değerli arkadaşlarıma teşekkür eder, bu güzel söyleşilerin devamını dilerim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #3
_SiYaH_

Seni tanımak gzldi bbk emeğinize sağlık

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #4
RaHaTSiZ

~~ Seni yakından tanımak güzel "bbk" :) İkinizede teşekkürler ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #5
okaliptus

cok guzel bir röportaj olmus teşekkürler mate ve bbk

sizleri seviyorum :Ş:)))

hersey gönlünüzce olsun

bu arada bbk seninde bendeki yerin ayrıdır tıpkı mate buket ve forumdan görüştüğüm diger yakın arkadaslarım gibi :))
,
sevgiyle kalın

görüşmek umuduyla hoşçakalın :)))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #6
angelesdream

Bu güzel röportaj için her iki değerli insana da teşekkür ediyorum
seni tanımak güzeldi sevgili BBK

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #7
bbk

zamanınız ayırıp baktığımız için teşekkürler sevgili forumsinsi arkadaşlarım :iconbilmis:

ayrıca seni tanımak güzeldi bbk

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #8
gülgüzeli

seni tanımak güzeldiçok hoş bi rprtj olmuş zevkle okudum emeğinize sağlık,umarım bu rprtjlrın devamı gelir

Eski 12-12-2007   #9
tatia27

Öncelikle ikinizide tebrik ediyorumçok keyifli bi röportaj olmuşşş

gelelim kuzenim bbk ya yane abime Benim abim yok fakat abim kadar sevdigim ve bi abi kadar bnmle ilgilenen bi kuzenim varAllah ondan razı olsun bi abi nasıl kardeşine dfavranırsa hepsini onda gördüm benkendini geliştirmeye çok açık,eglenceli,neşe dolu,esprili,sözünün eri ,bir insandırröportajda anlattıgı herşey reel hayattaki bbk nın aynısı

Allahtan foruma üye olduda beni dövmeyi bıraktı:)
şaka bi yane o benim en çok sevdigim iki kuzenimden birisi

allah yolunu açık etsin ,inşallah keşke dedigi herşeye kavuşur çünkü gerçekten bunu hakediyor

ikinizide tekrar tebrik ediyorumallaha emanet olun:56:

TATİA27

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #10
suskun

Değerli Arkadaşım bbk seni dahada yakından tanımak çok güzeldi:38:Çok güzel ve okunasıı bir röportaj çıkartmışsınız gerçekten okurken büyük bir keyifle okudum:)Her ikiniziede teşekkür ederim sevgili mate:)ve bbk(bu arada inş hayaline kavuşursun,polis olarak görmek isreiz seni):iconbilmis::25:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #11
bukettt

ya herkes hoşcakalın yazmış noluyor=)
seni tanımak güzeldi bbk=)
iki değerli insan tarafndan oluştrulmuşl güzel bir röportaj
ikinizede teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #12
bbk

vakit ayırıp okuduğunuz için ben teşekkür ederim asıl:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #13
pesimistt

qerktn qüzeL bir röprtaj oLmuş
ikinize de tşk ederm :))

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2007   #14
black_R-O-S-E

güsel ve doyurucu bi röportaj olmuşuzun olmasına rağmen büyük bi zevkle ve sıkılmadan okudumikinisede teşekkür ederimseni tanımak güseldi bbk

Eski 12-12-2007   #15
bbk

güzel yorumlarınız için teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com