Suskun İle Röportajımız

Eski 08-07-2007   #1
mate

Suskun İle Röportajımız

Sinsice Soru: Sevgili suskun gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

suskun'ca cevap : memnuniyetle Hande

Sinsice Soru: : Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

suskun'ca cevap : Amasyalıyım fakat hiç amasyada bulunmadım istanbulda doğdum ve büyüdüm

Sinsice Soru: Eğitim durumunuz nedir ? Nerede okuyorsunuz?

suskun'ca cevap : Üniversitede okuyorum_mimar sinan üniversitesi içmimarlık bölümündeyim!

Sinsice Soru: kaç yaşındasınız ?

suskun'ca cevap : 19 yaşındayım

Sinsice Soru: Medeni durumunuz nedir ?

suskun'ca cevap : Bekar:)

Sinsice Soru: Biraz özele girelim bu sefer Özel hayat nasıl? Sevgi aşk desem ne dersiniz?

suskun'ca cevap : Özel hayatım oldukça güzelAşk konularıyla fazla ilglenmyorum bu aralar derslerm üzerınde yoğunluk kurdumBoş zamanlarımda da zaten ailemle ve forumsinsiyle ilgileniyorum:)

Sinsice Soru: İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

suskun'ca cevap : Olmazmı:)) lise sonuncu sınıfta yoğun ve sıkıcı bir staj dönemi geçirdim

Sinsice Soru: Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

suskun'ca cevap : Genelde öyle bir kısıtlamam yokturAma tercihim pop ve rockNedeni ise sevdiğim iki sanatçınında o tarz şarkıları icra etmesidir ve tabi benim de tarz olarak hoşuma gittiği için:))

Sinsice Soru: Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

suskun'ca cevap : Yüzmeyi ve basketbol oynamayı çok severim ve bu iki sporu sıklıkla yaparım!Az çok gitar çalabiliyorumBunun dışında en iyi çaldığım müzik aleti flüt en sonda ilkokulda çalmıştım:))

Sinsice Soru: Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

suskun'ca cevap : Aile konusunda kendimi çok şanslı biri olarak görüyorumÇok anlayışlı ve kültür bakımından zengin bir ailem var,bunun dışında ise espiri anlayışı üst düzeylerde bir ailem var!Bizim evimizde kahkahalar hiç eksik olmaz:))Kardeşim malesef yok ve bunun eksikliğinide bazı zamanlar hissettiğim oluyor ve üzülüyorum!

Sinsice Soru: Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

suskun'ca cevap : Şuan için hayattan sadece iki beklentim var üniversiteyi bitirip idealime kavuşmak ve diğeri mutlulık üzerine kurulmuş bir beklenti!Hayatı bir oyun olarak görüyorum ve bizlerde bu hayatta birer oyuncuyuz,önemli olan bu hayat oyunununda başrol oynamak ve mutlu olmayı bilmektir!Gelip geçicidir bu hayat deriz ya, benimde benzetmem ordan yola çıkıyor:))

Sinsice Soru: Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

suskun'ca cevap : Bölümüme nekadar aykırı gelsede herzaman öğretmen olmak istemişimdirAma bunuda kısa zamanda yapacağıma inanıyorumHayatta en çok istediğim şey lise öğretmeni olmaktır:))

Sinsice Soru: Bilgisayar ve internet ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

suskun'ca cevap : Bilgisayar dersimiz 4 sınıfta başlamıştıOzaman bilgisayar hakkında bilgiler edinmiştim fakat annem Bilgisayar mühendisi olduğundan dolayı 6 yaşımdan itibaren bilgisayarda sadece oyun oynamayı biliyordum:))Bu yüzden de sık sık anneme ziyarete giderdim:)Ama tam anlamıyla 4 sınıfta bişeyler öğrendim diyebilirim!

Sinsice Soru: İnternetle aranız nasıl? İnternet sizin için ne kadar önemli?

suskun'ca cevap : İnternet benim için olmassa olmazlarımdanFakat şöyle bir gerçek varki forumsinsiye üye olmadan önce internette bukar zaman geçirmezdimSadece mecburiyetten girerdim,oda derslerim içinBi yandan da internetin benim için önemi derslerimde çok faydası oluyor kaynak bulmam çok rahat oluyor!

Sinsice Soru: Nickiniz neden suskun ?

suskun'ca cevap : Şöyle söyliyim,hayat felsefem diyebilirim!Özel hayatımda içine kapanığımdır suskunumdurŞiir yazmasını çok severim ve çoğunlukla suskunluğu konu edinirimNickimde ordan geliyor!

Sinsice Soru: Müdürlerimizden biri olarak forumumuzu eleştirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

suskun'ca cevap : Forumda eleştirebileceğim bişey yokÇünkü forumsinsiyi kuranlar her detayları düşünmüş ve dizayn etmişlerBu durumda banada eleştirecek bişey kalmıyor aksine emeği geçen herkezi kutlarım:))

Sinsice Soru: Angelesdream'a yaptığımı sana da yapıp seni biraz sıkıştırayım:) En sevdiğin üyeler kimler (angel hariç :)?

suskun'ca cevap : Gerçektende köşeye sıkışmış hissediyorum kendimi matecim:))Ayrım yapmak istemiyorum ama aklıma gelenleri söyliyimAma ilköncelikle söylemeliyim ki hepsini çok sevdiğimi bilsinler:)) mate Kaplan, puslu, ergenekon, isimsizkaranlık, virüs, bbk, Gözyaşı, okaliptus
Angelesdream zaten kalbimin üyesi:))

Sinsice Soru: Son olarak forumumuzun daha da güzel olması için sizce neler yapılabilir?

suskun'ca cevap : Bunu en çok annem istiyor,Çiçekler hakkında bir köşe olsa çok güzel olur:))kendisi o köşeyle fazlasıyla ilgilenir:))Bunun dışın da da zaten sitemiz fazlasııyla güzel ve hep böyle güzel ve içinde temiz kalpli insanların olmasını dilerim!

Onu tanıma Şansından bizi mahrum etmeği ve samimi cevapları için suskun arkadaşıma teşekkürü borç bilirim

Sevgi ile Kal Handecim
Yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-07-2007   #2
bbk

çok güzel bir röpörtaj olmuş
seni yakından tanımak gerçekten güzeldi suskun
teşekkürler

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-07-2007   #3
pesimistt

seni tanımak güzeLdi suskuntşkLer mate
Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-07-2007   #4
[KAPLAN]

Her zamanki gibi yine hoş bir ikili, ve ortaya çıkan güzeller güzeli bir röportaj Her iki arkadaşımı da bu güzel röportajdan dolayı tebrik ederim Sizleri daha yakından tanıma fırsatını bizlere sunduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim Her daim bizimle olmanız dileğiyle
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-07-2007   #5
Gözyaşı

Seni tanımak ve aramızda görmek çok güzel hep bizimle kal güzel bir roportaj çıkarmışınız tebrik ederim arkadaşlar

Eski 08-07-2007   #6
okaliptus

:) seni daha yakından tanımak güzel suskun :)

bende seni seviyorum canım :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #7
bukettt

her ikinizede teşekkürler sewgili suskun we mate
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #8
Ergenekon

ikinize de teşekkürler, sizi yakından tanımak güzel suskun kardeşim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #9
virüs

harika bir röportaj olmuşseni yakından tanımak çok güzeldi suskuncumikinize de teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #10
RaHaTSiZ

~~ Güzel bir röpörtaj olmuş, ikinizede teşekkürler ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #11
angelesdream

aferim size:) şaka bir yana cevaplarda sorularda güzeldi
unutmadan sende benim kalbimin abonmanlarındansın:) başı çekiyorsun:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #12
black_R-O-S-E

çok güselll bi röportaj olmuş elinize saalık tşk

Eski 08-09-2007   #13
puslu

suskun fakat tavırları ile çok güzel şeyler anlatan güzel kardeşim bizlerde seni çok seviyoruz
ikinizede çok teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #14
İSİMSİZ KARANLIK

Ortaya bu güzel röportajı koyan iki arkadaşıma da çok teşekkür ediyorum, ikisi de kendileri gibi harika bir röportaj çıkarmışlar:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #15
[YaSiN]

Gerçekten Güzel Bİr Röportaj Olmuşş Çokk Teşkkür Ederimm
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com