Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası > Üyelerimizle Röportajlar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
isimsiz, karanlık, röportajımız

İsimsiz Karanlık ile Röportajımız

Eski 05-04-2007   #1
mate

İsimsiz Karanlık ile Röportajımız

Sinsice Soru: İSİMSİZ KARANLIK gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

İsimsizce Cevap: Ogün

Sinsice Soru: Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

İsimsizce Cevap:Mersin'liyim ve Mersin'de oturuyorum

Sinsice Soru:Yaşınız nedir?

İsimsizce Cevap:On altıyı yeni bitirdim, insanı cezbeden bir yaşa girdim

Sinsice Soru:Eğitim durumunuz nedir ?

İsimsizce Cevap:Lise ikinci sınıf öğrencisiyim

Sinsice Soru:Dersler nasıl alanınız ne ?

İsimsizce Cevap:Şu anda sayısaldayım ama seneye eşit ağırlığa geçmeyi düşünüyorum çünkü eşit ağırlık benim hayatım Çok gezdim ve çok şey gördüm, çok okudum -mütevazi görünmüyorsam afedersiniz - Ve dersler iyi Her zaman olduğu gibi

Sinsice Soru:"Hayat eşit ağırlık" hangi açıdan?

İsimsizce Cevap:Çünkü okumayı çok seviyorum, yazmayı çok seviyorum Kötü bir şans eseri biraz da zekiyim :) Türkçe'de her zaman başarılı olmuşumdur, matematiği ise zaten severim

Sinsice Soru:Kuvvetli bir yazı diline sahip olduğun dikkat çekiyor forumda, yayınlanmış yazıların ya da katıldığın yarışmalar varmı bu konuyla ilgili?

İsimsizce Cevap:Hayır, herhangi bir yarışmaya katılmadım Ve sadece internet üzerinde bazı forumlarda küçük hikâyelerim var Lâkin bir kitap yazmaya başladım çünkü forumsinsi'nin güzel insanları beni öyle yüreklendirdiler, öyle gururlandırdılar ki Stephen KING gibi bir fantastik roman yazarını bile geride bırakacağıma inanmaya başladım :)

Sinsice Soru:Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

İsimsizce Cevap:Anlamlı sözleri bulunan hemen her tür müziği dinlerim Böylece ikinci sorunuzu da yanıtlamış oluyorum sanırım Ayrıca huzur verdiği veya heyecanlandırdığı için sözsüz müzikler de tercihimdir

Sinsice Soru:Peki gelelim Futbola Hangi takımın taraftarısınız?

İsimsizce Cevap:Takım tutmuyorum, futbolu hiçbir zaman sevememişimdir Ama milli takım diyebilirim:)

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

İsimsizce Cevap:İnsanlara her zaman sevgiyle yaklaşmaya çalışırım, ve her zaman aralarında sevgiyi gerçekten hak eden insanlar bulunur (Bu tür insanlardan forumsinsi'de bolca var) Ayrıca bayanlara karşı özel bir saygım vardır, duygusal zekâlarının daha yüksek olduğuna inanırım Ve Hitler'le Mevlâna gibi iki dehayı incelerseniz birini insanları fırında yakmaya götüren, birine ise "Gel, kim olursan ol yine gel" dedirten duygusal zekâdır Bu durumda insanların bana hak vermesini bekliyorum Ama tüm bunlara rağmen haksızlığa ve insanlıktan çıkmaya karşı büyük bir tepkim vardır, forumdaki nickim de buradan gelir Hayattan tek beklentim ise bana ve yüreği güzel insanlara daha fazla eşek şakası yapmaması

Sinsice Soru:Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

İsimsizce Cevap:Sanırım altı ya da yedi yaşındaydım

Sinsice Soru: Forumumuzu eleştirmenizi istesek neler söylersiniz ?

İsimsizce Cevap:Eh, aklıma daha başka bir şey gelmiyor, bence gayet güzel bir forum Harika insanların bir araya toplandığı bir yer Ve görevliler görevlerini çok güzel yerine getiriyorlar Kuruculara özellikle teşekkür ederim

Sinsice Soru: Son olarak forumumuzun daha da güzel olması için sizce neler yapılabilir?

İsimsizce Cevap:İnsanlar kendilerine benzeyen daha fazla insan getirsin foruma, böylece tanışılacak kaliteli insan sayısı artar

Bize zaman ayırdığı için İsimsiz Karanlık arkadaşımıza çok teşekkür ederiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-04-2007   #2
puslu

Seni gerçek kimliğinle tanımak bizim için bir zevk İSİMSİZ KARANLIK
çok güzel bir röportaj olmuş seninde eline sağlık mate
ikinizede teşekkürler arkadaşlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-04-2007   #3
İSİMSİZ KARANLIK

Ben teşekkür ederim mate, zaman ayırman ve emek harcaman çok büyük bir incelik
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-04-2007   #4
virüs

çok hoş bir röportaj olmuşseni tanımak güzeldi isimsiz karanlık
mate ve isimsiz karanlığa teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-04-2007   #5
RaHaTSiZ

~~ Çok güzEL zAten Senden de ßöyle guzeL cevapLAr ßekLerdim ogün karDeşim :) MaTe kapTın Sen ßu işi ;) doğruuu gaZeteciLik okumaya hade xD ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-04-2007   #6
Ergenekon

Günümüzün karnaval kalabalığında, geleceğimiz ne olacak umutsuzluğunun zifiri karanlığını ister istemez yaşıyor insan
Bir bir yıkılan değerler seddinden geçerken zaman, çoğu zaman çaresizlikten kelimesiz düşünürdüm

İsimsiz Karanlık; sözlerin ümidimi dirhem dirhem artırdı, yaralarım da paslandıkları yerlerden usulca çıkıp, iyileşmek üzere avuçlarıma döküldü
Gelecek sizin gibi gençler ile gelecek olacak
Seni tanımaktan çok mutluyum Röportaj için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-04-2007   #7
90burcu

gerçekten muhteşem bi röportaj olmuşikinizede tşkler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-04-2007   #8
speed

ogün seni tanımaktan memnun olduk
röportaj için ikinizede tşkkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-04-2007   #9
Şengül Şirin

bende çok beğendim ikinize de teşekkürlerdevamını bekliyorum mateciğim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #10
İSİMSİZ KARANLIK

İlginize çok teşekkür ederim arkadaşlar, sizin gibi harikulade insanlarla sohbet etmek, düşüncelerini, eğlencesini paylaşmak benim için bir zevk Tekrar teşekkür ediyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #11
doctor88

İsimsizce Cevap:Hayır, herhangi bir yarışmaya katılmadım Ve sadece internet üzerinde bazı forumlarda küçük hikâyelerim var Lâkin bir kitap yazmaya başladım çünkü forumsinsi'nin güzel insanları beni öyle yüreklendirdiler, öyle gururlandırdılar ki Stephen KING gibi bir fantastik roman yazarını bile geride bırakacağıma inanmaya başladım :)

inşallah kitaplarını okumak benim için bi gurur olurseni tanımak güseldiharika bir röportaj olmus

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #12
suskun

Röportajın her cümlesini büyük bir heyecanla okudumSeni ayrıntılarıyla da tanımak çok güzeldi isimsiz arkadaşımMate emeğine sağlık gerçekten güzel bir çalışma çıkmış

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #13
[KAPLAN]

" Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! "

Sizin gibi gençleri tanımak, bize gerçekten umut veriyor Gittiğin yol, hedeflerine ulaşmak için seçtiğin en güzel yollardan biri ; yapman gerekeni sen de gayet iyi biliyorsun Seni bu yoldan saptırmaya çalışanları dikkate almadan , emin adımlara yürümek Bu ülkenin sizin gibi gençlere ihtiyacı var

Bu güzel röportaj için her iki arkadaşıma da teşekkür eder, röportajların devamını dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #14
İSİMSİZ KARANLIK

Eh, bu sözlerin üstüne artık kendimle daha fazla gurur duyabilirim
Arkadaşlar çok güzel, çok zarif sözler yazmışsınız, gerçekten ilginize ve emeğinize teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #15
ctn_86

gerçekten güzel bi röportaj olmuşikinize de tşkler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com