Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Internet & ADSL

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filmi, kurumsal, tanıtım, videosu

Tanıtım Filmi, Tanıtım Videosu, Kurumsal Tanıtım Filmi

Eski 09-20-2017   #1
kavazaki

Tanıtım Filmi, Tanıtım Videosu, Kurumsal Tanıtım Filmi

Türkiye’de yeni bir sektör olarak hızla ilerleyen tanıtım filmi sektöründe etkin firma sayısı çok fazla ancak kaliteli bir iş yapan firma sayısı epey az diyebiliriz Tanıtımlarda asıl amacın müşterinin dikkatini çekmek olduğu, az ya da çok herkes tarafından bilinir ancak bu dikkati çekmek için öncelikle deneyimli ve gündemi takip eden bir firma ile anlaşma yapmanız ve tanıtımınızı bu firmanın üstlenmesi gerekir Bakıldığında, güncel olanı takip edip reklam videoları hazırlayan firmalar da kendisini direkt olarak belli etmektedir

Özellikle kurumsal firmaların reklam ve tanıtım videoları, kurumsal kimlik için oldukça önemli bir etmen Bir firmanın müşteriye nasıl göründüğü, firma için en önemli durumlardan ve kurumsal tanıtım filmi, müşteriye hitap etmediği sürece firmanın herhangi bir biçimde yükselemeyeceği de bir gerçek Örneğin, Apple’a baktığımızda hem reklam filmleri hem de tanıtım videoları ile muhteşem bir performans sergilediği ve satış rakamlarının da buna binaen arttığı ortada Yılların verdiği emekle kurumsal kimliğini oluşturan bu firma, reklamlarına ve tanıtım videolarına çok şey borçlu

Tanıtım videosu içerisinde tanıtım konsepti de oldukça önem arz ediyor Baktığımızda, basit efektler ve animasyonlarla hazırlanan ve her yere değinen videolar; bilindiği gibi çok ilgi görmüyor Tek bir odak noktası oluşturan tanıtım videoları ise günümüzde en çok dikkat çeken videolardan Sektörün, gün geçtikçe güncele yaklaştığı ve büyüdüğü aşikar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com