Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Takı & Mücevher

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
365, ade, altın, aşk, çelik, chavin, çünkü, kalp, kaplama, kelebek, kolye, mesajları, seviyorum, üzerinde

Chavin Kalp Üzerinde Altın Kaplama Kelebek Çelik Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Aşk Mesajları 365 ade

Eski 09-05-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Chavin Kalp Üzerinde Altın Kaplama Kelebek Çelik Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Aşk Mesajları 365 ade

Chavin , Kalp üzerinde altın kaplama zirkon taşlı Çelik kolye ve " Seni seviyorum Çünkü" kavanozu ile beraber Kalp üzerinde altın kaplama taşlı kelebek , bayan çelik kolye Sarı kısımları altın kaplama Ürün Boyutları ; 3,3 cmx2,4cm Zincir uzunluğu ; 50 cm 316 L Stainless Steel Çelik Yapısına sahiptir 316 L çelik çelik ürünlerin içinde en kalitelisidir Çelik ürünler zaman içerisinde Kararmaz , Paslanmaz , Ezilmez , Bükülmez , Oksitlenmez Seni seviyorum çünkü ( 365 adet ) özel mesajı bu kavanozun içine koydum Özellikler ;365 adet parlak kırmızı katlanabilir kalp şeklinde mesaj kartonları , mesaj kartonlarının bir tarafında "Seni seviyorum çünkü ; " diğer tarafında ise açıklaması mevcuttur Kavanoz 17 cm yüksekliğinde 11,5cm çapındadır Kavanoz ayrıca "Seni seviyorum" ve kalp kurdele ile bağlanmıştır ve kavanozun üzerinde minik kalpler yapıştırılmıştırKavanozun dış ambalajı ise gene kalplerle süslü çok özel bir kutuda gönderilecektir

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Maden : Çelik
  • Maden Rengi : Beyaz
  • Taş - İnci Rengi : Beyaz
  • Tema - Koleksiyonlar : Yusufçuk, Kelebek
  • Ürün - Model Tipi : Fantezi, Spor
  • Yüzey - Taş Tipi : Parlak
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 12
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 05092012
69,89 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com