Bunu unutma sakın..

Eski 12-25-2008   #1
bonsoir
Icon1861

Bunu unutma sakın..

Zamanın birinde kimsesiz ve yalnız bir kız vardıKendini çok ama çok üzgün hisettiği bir gün çayırda yürürken küçük bir çalıya bir kelebeğin takıldığını gördükurtulmak için çabaladıkça çalılar narin bedenini dahna çok hırpalıyorduYetim kız dikkatle kelebeği kurtardıKelebek uçup gitmek yerine güzel bir periye dönüşüverdiYetim kız gözlerine inanamadı

Peri,kıza :"Senin eşsiz iyi kalpli bu davranışından dolayı sana bir dilek dileme hakkı sunuyorum" der
Kız bir an düşünür ve "Mutlu olmak istiyorum "der
Peri ",peki " derKızın kulağına eğilir ve fısıldar, sonrada ortadan kaybolur

Kız büyüdügü sürece ondan daha mutlu kimse yokturHerkes o na bu mutluluğun sırrını sorarO ise gülümser:"Sırrım ,küçükken iyi kalpli bir periyi dinlemiş olmamdır "der

Yaşlanıp ölüm döşeğine düştüğünde ,komşuları onun etrafına toplanırSırrı nın onunla birlikte yok olmasından korkmaktadırlar"Lütfen sırrını bizede söyle " diye yalvarırlar"Peri sana ne dedi"

Sevimli yaşlı kadın gülümser "Bana şöyle dedi ":::

N e kadar güvende ,ne kadar yaşlı yada genç ,zengin ya da fakir olursan olHer kesin sana ihtiyacı var

Çevrendekilerin ,seni sevenlerin sana ihtiyacı varBUNu UnutMa Sakın

alıntı

DostÇa KalıN:56:58

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Bunu unutma sakın..

Eski 12-26-2008   #2
v_o_k_o_

Cevap : Bunu unutma sakın..

emeğine sağlk

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com