Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ediyorum, protesto

Protesto Ediyorum!!!

Eski 01-31-2007   #1
puslu

Protesto Ediyorum!!!

AB Uyum yasaları gereğince devlet dairelerinden Atatürk resimlerinin
kaldırılmasını *protesto ediyorum!*
Ulusal bilincimizi yavaş yavaş yok etmelerine izin vermek istemiyorsanız
sizde bu protestoya katılın!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-31-2007   #2
[KAPLAN]

Ruhumuzu kaybetmemizi istiyorlar kısacası Bir devletin devlet olmada en önemli faktörü olan kültürmüzü kaybetmemizi istiyorlar Gençlerin ilgi alanı artık tamamiyle ülke sorunlarına çözüm üretmekten çıkmış zaten Herkezde bi kafe kültürü oluşmuş, farklı müzik türleriyle ( Hiptop, Metal vb ) kendileri ifade etmeye çalışıyorlar ; ve hiçbiri bizim kültürümüzde olan şeyler değil Batılılaşmak adına girilen bu bataklığa, çok çabuk kapıldık Ancak bizim gibi duyarlı insanlar oldukça, eminim ki istediklerini başaramayacaklar

Protestona katılmamak ne mümkün ! puslu Teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-31-2007   #3
Şengül Şirin

canı gönülden katılıyorum yapan herkesi protesto ediyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-31-2007   #4
Gözyaşı

bence bu imkansız kimse kaldıramaz bayrak inmez ezan dinmez daha önce de askerlik kalkacaktı izin verilmedi herşey isterlerse yaparsak türk lüğümüzden eser kalmaz

Eski 01-31-2007   #5
Ergenekon

Sizlere katılıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-01-2007   #6
asyaland

protestona bende Katılıyorum puslu cok güzel bir noktaya değinmişsin

Eski 02-02-2007   #7
rebellious23

vay be ben bunu bilmiyordum yeni duydum

yuh artık bu kadar olur yanii bizde ab ne derse yapıyoruz umarım bu kadar büyük bir yanlış yapmazlar kıbrısda gitti zaten ben böyle dış politikanın neyse

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-03-2007   #8
mate

Yani susmak ve kulak ardı etmek zaten imkansız ama böyle bir yozlaşma içerisindeyken bu kadar sessizlik çok üzüyor beni tabi ki katılıyorum puslu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-03-2007   #9
RaHaTSiZ

~~avRupa ßirLiqine SiyasiLerDen ßasqa Kim qirmek isTiyor ki ? TamamıyLe ßizi yozLastırmaya CaLısan ßi TopLumun iCine neden ve ne amacLa GireLim !!~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-10-2007   #10
İSİMSİZ KARANLIK

Yozlaştırma çalışmaları Dilimizi yozlaştırıyorlar, kültürümüzü yozlaştırıyorlar Sıra bizi tarihimize yabancılaştırmakta
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-18-2007   #11
ctn_86

bu sene yaptığım bi ödevde ab ile ilgili bilmediğim o kadar çok şey öğrendimki onların bizi birliğe alacağı falan yok oyalamaya çalışıolarbize sadece özel statü yada imtiyazlı ortaklık denen bi yer vereceklerböölece istedikleri zaman ordumuzu kullanacaklarbunun dışında da halk için hiç bi yaraı olmayacakeh işte abd yanlısı siyasilerimiz birliğe girmek için uğraşıp dursunlar
puslu tabiki de protestona katılıorumbuna kimse izin vermesintürklükten eser bırakmamaya çalışıolar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-21-2007   #12
brave83

Böyle her istediklerine boyun eğersek daha çok şey isterler çok güzel bir konu eline sağlık biz bilinçli olalım yeter :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com