Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boya, çiçek, resimleri, yağlı

Yağlı Boya Çiçek Resimleri

Eski 10-19-2007   #1
puslu

Yağlı Boya Çiçek Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-19-2007   #2
Ergenekon

Hepsi güzel de şu saksıda çiçek görmeye dayanamıyorum, lisede güya seçmeliydi resim öğretmen var diye mecburi okuturlardı, hemen öğretmen masasına bir vazo içine çiçek yapın bakalım resmini, atoye de değil sınıf ortamında, daha saksı bitmeden zil çalardı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-19-2007   #3
puslu

Anlaşılan çok kabiliyetlitmişsin:) ama gerçekten öyledir bir çoğu bitiremez ilgi alan farkından kaynaklanıyorÖğretmen birde tam bakış açısını ister oturduğun masadan nasıl görünüyorsa aynen ister:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-19-2007   #4
Ergenekon

Alıntı:
puslu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Anlaşılan çok kabiliyetlitmişsin:) ama gerçekten öyledir bir çoğu bitiremez ilgi alan farkından kaynaklanıyorÖğretmen birde tam bakış açısını ister oturduğun masadan nasıl görünüyorsa aynen ister:)
zaten derdi hep bana "sen çok güzel çocuksun da perspektifin bozuk":)
zaten ben boyum uzundu arkada otururdum, önümdeki "mazarat rasim" in ensesinden başka görüntü yoktu bana

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com