Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
canımın, canıydı

Canımın Canıydı.....

Eski 06-05-2008   #1
su perisi
icon110

Canımın Canıydı.....

Bir memur ailenin en küçük çocuğu olarak babamın tayininin çıktığı bir köye taşındıkHuzursuzdum,
okulumu bir köy okulunda okumaktansa ,şehirde medenice okumak istiyordumkaydımı yaptırdı babam okulaİlkokul 4 sınıftan başladım köy okuluna
Beni bir sınıfa verdilerÖğretmen köyde yabancı olduğumu biliyordu ve hangi sıraya oturmak istiyorsan otur dedi banaBir kızın yanı boştu sadece
oraya oturdumHayatımı adadığım,gidişiyle beni bitiren insanla ilk o zaman tanıştımİsmi Altınay idiÇocuk yaşımda bile onun güzelliği beni çok
etkilemiştiMasmavi gözleri,gamze yanakları ile arada bir bana dönüp gülüşü,yanlış yazdığım notlarımda kendi silgisiyle defterimdeki hatayı
silmesi beni o minik yaşımda ona bağladıO dönemlerde çocukça bir arkadaşlıktı Zaman ilerledikçe onsuz tek saniye geçiremiyordumya ben onlara
gidip ders çalışıyor, yada o bize geliyorduMükemmel bir paylaşımcıydıYüreğini,sevgisini,dostluğunu daha o yaşta vermişti banaİlkokulu
birlikte okuduk ve aynı sırada bitirdikHep onunla hep ona biraz daha alışarak Ortaokula geçtiğimizde ailelerimize rica ettik ve bizi aynı
okula yazdırdılar, hatta aynı sınıfa,hatta aynı sıraya oturmamız için babalarımız öğretmenlere adeta yalvardılarBaşarmıştık Yine aynı
sıradaydıkGeride kalan ilkokul dönemindeki iki yılda anladım ki onsuz hayat bana huzur vermiyorduYaşımız olgunlaştıkça o beni,ben onu daha çok
seviyordumÇocukça başlayan arkadaşlığımız sevgiye aşka dönüşmüştü ortaokul yıllarımız bitmek üzereykenŞehir merkezindeAilelerimiz liseye
geçtiğimiz sırada ortak bir karar aldılarBuna göre tek ev kiralayacak ikimiz aynı evde kalacaktıkAnnem de bizimle kalacaktıAllah'ım o karar
bize iletildiğinde dakikalarca sarmaş dolaş kutlamıştık bunuOna aşık olmuştumAynı duyguları o da paylaşıyordu ve bunu fareden ailelerimiz
okul bittiğinde evlendirelim diye karar almışlardı bileOna tapıyordum artıkHaşa Allah'a şirk koşar gibi günah işlercesine seviyordumİlk
elini tuttuğumda sakın bir daha bırakma demiştim Yanakları kızarmıştı,utanmış ve başını önüne ! eğmiş,gülümsemiş ve elimi sıkı sıkı kavramıştı
Artık her gün elele tutuşup okula gidiyor okuldan çıkarken elele dolaşıyor geziyor öyle gidiyorduk evimizeArada bir elleri terler ve her
terleyişte elini elimden kurulamak için çekerdiBunu her yaptığında kızar elimi bırakma diye azarlardım,hep tamam tamam diyerek gülümser ve
hızla elini avucuma sokuştururdu Her şey harikaydı,dünya cennet gibiydi gözümüzdeYıllar akıp gidiyordu mutluluk içindeNihayet liseyi de
bitirmek üzereydikkarne dönemi gelmiştiKarnelerimizi aldık hiç kırığımız yoktuSevinçle sarıldık birbirimize elimi tuttubunu kutlamak için
bir cafeye gidip cola içerek kutlayacaktıkOkulun az ilerisinden geçen bir çakıl yol vardıHer zaman toz duman içinde olurduçakıllarla kaplıydı
O yolun benim ve ölürcesine sevdiğim insanın ayrılmasında bu kadar rol oynayacağını bilsem hiç girer miydik o yolaNeler vermezdim o yolu
yürümemek için Eli yine elimdeydi,ansızın elini çekti,terlemişti yine eliSanırım dört adım atmıştımDönüp yine azarlayacaktımÇünkü hem elimi
bırakmış,hem de geride kalmıştıDönüp baktığımda Dünya başıma yıkıldıSanki gök kubbenin altında kaldımyerdeydi ve yüzünden kan fışkırıyordu
ne yapacağımı bilemedim üzerine kapandım yüzüne yapışmış saçlarını kaldırdığımda hayatımı bitiren o görüntüyle karşılaştımBaşı kesilmiş bir
tavuk gibi çırpınıyorduSuratına bir taş parçası bıçak gibi saplanmıştı ve bakmaya doyamadığım mavi gözlerinden biri akmıştıSuratının yarısı
yoktuHırlıyordu bana bir şeyler demek istiyor kanla kaplı diğer gözünü temizleyerek bana bir şeyler demeye çalışıyorduYoldan geçen bir kamyonun
tekerinin altından fırlayan bir taş suratına saplanmıştıÖlürcesine bir aşkı,geleceğimizi kibrit büyüklüğünde bir taş parçasının bitireceğini
bilemezdimDonuk donuk hiç konuşamadan yüzüne bakmaktan başka bir şey yapamıyordum Ellerini tuttum kaldırdım başını göğsüme dayadı ve elimi
sıkı sıkı tuttuAkan kan ellerimize damlıyorduYoldan geçen bir araba durmuş bizi seyrediyordu,hastaneye yetiştirelim dediğimde kanlı olduğu
için almadı ve kaçtı gittiKimse arabaya almıyorduçevreme bakıp yardım eden demekten,ona dönüp seni seviyorum,beni bırakma,dayan demekten başka
bir şey yapamıyordumİki dakikalık bir çırpınıştan sonra kucağımda öldüCennet olan Dünya 5 dakikada cehenneme döndüTam dokuz yıl oldu onu
yitireliKendime olan güvenimi yitirdimArtık kimseyi sevemem,kimsede beni sevemez korkusundan kurtaramıyorum kendimiBitkisel hayatta gibiyim
Tek elimde kalan bu netbu net aracılığıyla sizinle paylaşmak istedimYitiren,ya da ben yitirenle paylaşmak isteyen herkese elleri terlese bile
ellerimi bırakmamaları şartıyla elimi uzattımDost,kardeş,arkadaş ne olursanız olun ama elimi bırakmayınSize sesleniyorum, elimi bırakmayın
lütfen

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Canımın Canıydı.....

Eski 06-05-2008   #2
dejavu2009

Su perisi bu hikaye sana mı ait?

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-06-2008   #3
perisu_1907

çok güsel bir yazı çok ama çok tşk ederimm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-26-2008   #4
hayatyolu

paylaşım için tşlr gusel dii

Ήéя Кâяéѕi

گiуâнâ ฿σуâимιş ฿iя bυŁмâcâуιм

Çözмéуé ÇâŁιşтιкçâ Ĭçiмđé КâуЪσŁυяѕυи!!!
G!!ZZEEMM!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-02-2008   #5
suskun

Hikaye Su prisine ait değil sanırım ama onu anlatır gibi:) Teşekkürler bu güzel hikaye için su perisi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-02-2008   #6
su perisi

Konu bana ait değil arkadaşlar Çok beğendiğim için paylaşmak istedimBeğendiğinize sevindim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-02-2008   #7
sudenaz

tşkler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-02-2008   #8
kutlubyr

Su perisi hikaye senin diye çok korktum inşallah birilerinin kötü bir kabusudur bu içim çöktü birden çünkü

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-18-2009   #9
güneş_parçası

çok güzell tşkrlr

Eski 02-28-2009   #10
MİSAFİR

ÇOK HOŞ Bİ HİKAYE ÇOK TŞKÜRLER :-)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com