Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boyutlu, dünya, düşen, uçuruma

Uçuruma Düşen Üç Boyutlu Bir Dünya..

Eski 11-26-2007   #1
angelesdream

Uçuruma Düşen Üç Boyutlu Bir Dünya..

|
Hıncına az gelmesin diye dünya, binlerce mevta ekledim adıma
Kalbimin kavgasıydı aşk Yağmurun kaygısı Ben kaybettim kavgamı Yağmur susuz, kalbim kavgasız kaldı
Aşk, zaafiyetiydi bütün ruhların Söz vermistik elest meclisinde "Bela" demiştik sadakate Sadıklığa yeminliyken ihanet bozdu ahdımızı Önce ahde, sonra aşka ihanet ettik Kalbimiz karalandı Aşıkımız yaralandı Acı en büyük iştirakimiz oldu sonlara Solumuz aşksız, sonumuz, sonsuz kaldı

Şimdi kaydımıza geçirilen bu kara habere,
siyahına gecenin, kızıllığına güneşin,
adının masumluğuna, kelimelerin hicranına, bir son bulmalıyız Bir son bulmalıyız bu rüyaya
"Gitti, hayat kaldı dünya!
Ölüme meyali olanlar koşsunlar duaya"

||
Sığmak icin dünyaya, sığındım sana Yokluğunla hitabıma çok geliyorsun Bilmelisin Ölümler gelmeden kapıma, ölmelisin "biz"in yokluğuna
Şimdi hangi cümlelerin üstüne çarpmalıyım uzun sükunetlerimi? Hangi tümce tam kalmalı özgür satırlarda

Girdaplarında kaybolduğumun izleridir gözlerimde ki yetim kalmış bakışlar Susuz nehirlerin kan kusan ateşiyken varlığın, dilime ne anlatsın aynalar?
"Yoktu hiç Sen kayıp yollarda yokunu kaybeden bir yorgunsun Acı sıvazlıyor sırtını nicedir Bilmelisin" Yarama kabuk, boynuma kemend, aslıma suret düştün
Şimdi karanlık çökmeden şehre, gitmelisin
Bu hasret dağlamadan yaralarımızı, bu ızdırap talan etmeden yarınlarımızı, ÖLMELİSİN!

|||
Uzaktan bakınca dünyaya, ne çok benziyor sana
Aklım almıyor Aklım ermiyor Nasıl kaybolur bir sır avuclarımda? Hala darp izleri dururken baş ucumda Soluğuma bir inilti yayılıyor şairden; "yıkılırsa umutlarım aşksızlıktan/ uçurumlar inşa ederim kırıldığım yerden " bu aşk kasırgasında hangimiz savrulduk aşksızlığa?

Ölüme kefen biçen aşkların eşiğinden savrukluğumuzmuydu bizi acıyla müttefik kılan?
Her bahar duyumsamaktır solgun papatyaların kırılmışlığını Her bahar umursamaktır aşkı (Kitabı, kıbleyi ve mezarı)

Yazık ki duyumsamıyor ve umursamıyoruz!!
Ah kırılmışlık! Kaderdaşım gibi duruyorsun yanağımda Sufiliğimi kanırtarak geçiyorsun harflerin cografyasından bir başına

Ah kırılmışlık! Kaderdaşım gibi duruyorsun yanağımda Umursuyorsun yaramı Umursuyorum umursamayı

Dedim ki;
"Aklim almıyor Aklım ermiyor Nasıl yıpranır bir kavga, yazılmamış bir kağıtta?"
Dedi ki;
"Aklım almadı, aklım ermedi, nakıs kaldım bir davanın yazılmamış bir kağıtta yıpranmasına Ve bu yüzden zorum var aklımdan, sorum var aklıma!! Kim yorar kalbini, paçavra bir aşk uğruna?
Üzülme Aklı olan acısın haline"

Kelimelerim vardı hafızamı kusarcasına anlatacağım Boğulurcasına sustum Çok görmedi susuşumu

"Üzmek için konuşurlar hep Sen üzülmemek için sus" dedi

SUSTUM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com